Перемоги "Кривбасу" та "Дніпра": результати Суперліги Windrose 22 січня

4 хвилини
12,5 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 22 січня, були зіграні чергові два поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. "Кривбас" вдома обіграв "Харківських Соколів" (80:74), а "Миколаїв" поступився "Дніпру" (68:76).

Гості з Харкова впевненіше розпочали поєдинок. Господарі багато втрачали та помилялися на старті. Як наслідок, програли стартову чверть у 12 очок. А на початку другої чверті різниця зросла до 14.

Однак подальший ривок 15:2 кардинально змінив перебіг подій. Гості, схоже, розгубилися, натомість криворіжці набули необхідної впевненості. Тож до великої перерви "Кривбас" не лише відігрався, а й вийшов вперед на три очки. Ключовими виконавцями у господарів за цей час стали Владислав Коренюк (12 очок) та Айзея Юміпіг (9). Останній реалізував при цьому 3 із 5 триочкових. За цим показником господарі вже обійшли гостей: 4/10 проти 2/9.

"Кривбас" – "Харківські Соколи"

Після перерви тенденція продовжилася. Харків’янам ніяк не вдавалося відновити взаємодію, яку вони демонстрували на початку зустрічі. Натомість криворіжці встигали максимально ефективно грати як у захисті, так і в атаці. А серія триочкових влучань наприкінці третьої чверті ще більше зміцнила лідерство "Кривбасу". У завершальну чверть господарі тримали 13 очок запасу.

Запасу міцності криворіжцям вистачило, аби відбити спроби харків’ян відігратися та вибороти першу в сезоні перемогу в особистих зустрічах. Загалом це вже дев’ята перемога "Кривбасу" в 25 матчах чемпіонату, яка дозволила команді з Кривого Рогу бодай на якийсь час посісти восьме місце в турнірній таблиці.

"Кривбас" наступний поєдинок зіграє 29 січня в Миколаєві. "Соколи" 27 січня повинні зіграти в Дніпрі.

"Кривбас" – "Харківські Соколи" – 80:74 (15:27, 23:8, 26:16, 16:23)

"Кривбас": Коренюк 22о + 5пд, Юміпіг 22о + 12пр, Бондарчук 10, Артамонов 9о + 10пр, Мотлі 5о + 9пд – старт; Латкович 10, Фролов 2, Старцев.

"Харківські Соколи": Зечевич 22о + 7пд, Девіс 18, Магоні 10, Глєбов 8, Граф 4о + 6пд + 8пр – старт; Сімонс 7, Нікітін 5о + 5пд, Буренко, Кузнецов.

"Миколаїв" – "Дніпро"

"Дніпро" у виїзному матчі обіграв "Миколаїв" у матчі Суперліги Windrose.

Гра була рівною з перших хвилин, проте поступово "Дніпро" нарощував свою перевагу. У "Миколаєва" почались проблеми з реалізацією, а гості свої очки набирали. Перша чверть завершилась двократною перевагою "Дніпра".

Другу чверть корабели провели значно краще, а гра від Матея Радуніча і Морріса Кріка дещо скоротила відставання від "Дніпра", проте гості не дали "Миколаєву" підібратися дуже близько і на велику перерву пішли, маючи перевагу +11.

А ось третя чверть у гостей була провальною. За 5 хвилин "Дніпро" набрав лише 1 очко і дозволив корабелам повернутись у гру і зрівняти рахунок. Окрім Радуніча, також виділялись Андрій Кожемякін та Зейд Херст. Однак не встигли господарі відігратися, як пропустили декілька результативних атак "Дніпра", завдяки яким гості на останню перерву пішли за невеликої переваги. Заключна десятихвилинка залишилась за "Дніпром", хоча шанси у "Миколаєва" були, проте команду підвела реалізація. У гостей лідерами в останній чверті були Максим Закурдаєв і Павло Крутоус. "Дніпро" здобув складну перемогу, яка стала для них четвертою поспіль.

Наступний матч "Миколаїв" проведе проти "Кривбасу" 29 січня, а "Дніпро" зіграє з "Харківськими Соколами" 27 січня.

"Миколаїв" – "Дніпро" 68:76 (14:28, 20:17, 17:12, 17:19)

"Миколаїв": Херст (8 + 4 підбирання), Барніс (0), Кожемякін (17 + 3 підбирання), Радуніч (18 + 9 підбирань), Тіщенко (9), Хохоник (0), Онуфрієв (0), Трістін (3), Дубоненко (0), Крік (13 + 7 підбирань)

"Дніпро": Купер (9 + 10 асистів), Крутоус (12 + 6 підбирань), Павлов (16 + 4 підбирання), Закурдаев (13 + 5 підбирань), Кравцов (5), Шундель (4), Колдомасов (0), Бобров (7 + 6 підбирань), Тимофеенко (7 + 4 підбирання), Зотов (3).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Прометей" здобув 24-ту поспіль перемогу у нинішньому розіграші Суперліги Windrose. Команда зі Слобожанського на виїзді здолала южненський "Хімік" – 62:92.