24-та перемога "Прометея", успіх "Будівельника" в дербі: результати Суперліги Windrose 21 січня

3 хвилини
6,7 т.
24-та перемога 'Прометея', успіх 'Будівельника' в дербі: результати Суперліги Windrose 21 січня

БК "Прометей" здобув 24-ту поспіль перемогу у нинішньому розіграші Суперліги Windrose. Команда зі Слобожанського на виїзді здолала южненський "Хімік" – 62:92.

Вирішальною у цій зустрічі стала друга чверть. Якщо в першому періоді жителі півдня нав'язали чинному чемпіону боротьбу, то після цього господарі відверто провалилися. "Прометей" забив 35 очок за 10-хвилинку, забезпечивши собі комфортну перевагу.

Наставник "Хіміка" Віталій Степановський спробував внести корективи у гру своїх підопічних. На старті другої половини господарям вдався ривок 7:2, але баскетболісти зі Слобожанського одразу повернули суперникам борг, забивши шість очок поспіль.

Цей момент остаточно збив настрій господарів повернутись у гру. "Прометей" продовжував проводити результативні атаки, зберігаючи двозначний відрив у рахунку.

У підсумку у заключній чверті лідер першості спокійно довів матч до підсумкової перемоги. Слобожанці мають 100%-показник виграшів у сезоні чемпіонату.

"Хімік" – "Прометей" – 62:92 (15:15, 9:35, 20:23, 18:19)

У центральному ж матчі ігрового дня "Будівельник" обіграв у дербі "Київ-Баскет". Підопічні Ігорса Міглінієкса були сильнішими за суперника – 90:82.

"Будівельник" та "Київ-Баскет" влаштували зарубу.

Гра повністю виправдала свій статус. Вболівальники побачили на паркеті інтригу, яскравий баскетбол та запеклу боротьбу.

Старт поєдинку залишився за номінальними господарями. "Будівельникам" вдалося переграти "бджіл" за рахунок швидкості, що призвело до п'ятиочкової переваги за підсумками першої чверті. У другому періоді на майданчику точилася гра очко в очко. "Будівельник" намагався відстоювати свій невеликий відрив, "Київ-Баскет" – дістати суперника у рахунку.

Третій період перетворився на справжні гойдалки. "Бджолам" вдалося зробити ривок 9:2 та вийти вперед. Проте ближче до кінцівки баскетболісти "Будівельника" не лише зрівняли рахунок, а й повели у три очки.

В останній 10-хвилинці рубка за перемогу ще більше посилилася. У середині періоду на табло спалахнули рівні цифри. Проте наприкінці "будівельники" видали потужний відрізок 15:2 і взяли два очки в турнірну таблицю.

"Будівельник" – "Київ-Баскет" – 90:82. (23:18, 23:25, 25:25, 19:14)

В іншому поєдинку 21 січня "Черкаські Мавпи" на своєму паркеті поступилися "Тернополю".

"Черкаські Мавпи" – "Тернопіль" – 65:76 (16:25, 19:15, 20:19, 10:17)

А у заключній зустрічі п'ятниці "Запоріжжя" у запеклій боротьбі обіграло на виїзді "Одесу".

"Одеса" – "Запоріжжя" – 76:83 (25:20, 15:21, 17:13, 19:29)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" здобув перемогу у Суперлізі Windrose, здолавши в дербі "Кривбас".