Поразка "Дніпра", перестрілка "Соколів" і "Київ-Баскета": результати Суперліги Паріматч 16 квітня

2,0 т.
Поразка 'Дніпра', перестрілка 'Соколів' і 'Київ-Баскета': результати Суперліги Паріматч 16 квітня

БК "Дніпро" програв "Тернополю" у центральному матчі чергового ігрового дня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Підопічні Дениса Журавльова на рідному майданчику зазнали поразки – 79:87.

Поєдинок видався видовищним і потішив вболівальників інтригою. Гості вдало розпочали поєдинок, до середини першої чверті зумівши піти у відрив на п'ять очок. "Синьо-біло-блакитні" завдяки своєчасним підказкам тренера швидко відновили рівновагу в рахунку, а потім почали нарощувати перевагу.

На початку другого періоду дніпряни вже мали на табло "+12". Гості відразу відіграли сім пунктів, після чого на паркеті встановилася рівна боротьба. Вона тривала до середини третьої 10-хвилинки, коли господарі знову досягли двозначної переваги.

Вирішальна чверть розпочалася з рахунку 60:55. Гості видали ривок 2:7, змусивши Журавльова взяти тайм-аут, який став каталізатором справжніх гойдалок на паркеті. Два триочкові від гостей у ці хвилини дозволили їм створити фундамент для майбутньої перемоги.

"Дніпро" – "Тернопіль" – 79:87 (21:14, 20:23, 19:18, 19:32)

Зі свого боку БК "Прометей" із Кам'янського здобув перемогу над "Черкаськими Мавпами". Команда Ронена Гінзбурга була сильнішою за суперника на своєму паркеті – 70:62.

"Прометей" обіграв "Черкаські Мавпи"

Гра стартувала у рваному темпі. "Прометей" спочатку пішов у відрив на п'ять очок, а потім опинився в ролі сторони, що програла. Втім, до кінця першої чверті господарі зуміли домогтися переваги в дев'ять пунктів.

У другій 10-хвилинці підопічні Гінзбурга тримали опонента на комфортній дистанції, проте після великої перерви "Мавпам" вдався камбек. Колектив Максима Міхельсона зумів не тільки нівелювати відставання, а й вийти вперед.

Але команда з Кам'янського досить швидко оформила для себе комфортні "+7". Доля поєдинку вирішилася в заключній чверті, де господарям вдалося утримати здобуту перевагу.

"Прометей" – "Черкаські Мавпи" – 70:62 (21:17, 13:10, 19:19, 17:16)

В ще одному матчі чемпіонату справжню Зарубу влаштували "Харківські Соколи" і "Київ-Баскет". У підсумку сильніше в поєдинку, який пройшов у Першій столиці, були господарі – 87:74.

"Київ-Баскет" влаштував перестрілку з "Соколами".

Початок зустрічі було відкладено на 25 хвилин через проблеми з одним із щитів харківського ФСК "Олімп". Незапланована пауза зарядила баскетболістів на неймовірну боротьбу. Команди не давали один одному йти у відрив, по черзі виходячи вперед.

В середині другого періоду гості досить несподівано отримали перевагу "+8". Однак, харків'яни блискавично повернулися в гру. зрівнявши рахунок. Гойдалки в грі продовжилися і після великої перерви. Поєдинок тримав у напрузі шанувальників обох команд.

Результат зустрічі вирішувалося в четвертій чверті, до якої суперники підійшли з показниками 60:62 на табло. "Соколи" приголомшили суперника ривком 15:5 на старті періоду, чим і визначили результат поєдинку. Кияни намагалися врятувати гру, але лише погіршили своє становище.

"Харківські Соколи" – "Київ-Баскет" – 87:74 (22:22 18:21, 20:19, 27:12)

В іншій грі "Запоріжжя" без проблем розібрався з "Миколаєвом" на своєму паркеті – 95:63.

"Запоріжжя" – "Миколаїв" – 95:63 (24:11, 33:12, 18:25, 20:15)

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Будівельник" упевнено переміг "Одесу" в Суперлізі Паріматч.