Перемоги "Хіміка" і "Мавп": результати Суперліги Паріматч 12 березня

4,5 т.
Суперліга Паріматч

Южненський "Хімік" здобув важку перемогу над МБК "Миколаїв" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Команда Віталія Степанівського несподівано зіткнулася в труднощами в грі з одним з аутсайдерів першості, але все ж виграла на своєму майданчику – 70:62.

"Корабели" у першій чверті нав'язали боротьбу супернику, тримаючи його на дистанції в чотири очки. Наставнику южненців пішла на користь перша перерва, в якій він зумів достукатися до своїх підопічних. Із початком другої 10-хвилинки "хіміки" зуміли відігратися, зробити ривок 7:0. А вже до великої перерви господарі мали різницю "+8".

Третій період южненці розпочали впевнено, але в середині несподівано пропустили в свою корзину дев'ять очок, забивши лише два, і дозволили супернику зрівняти рахунок.

На вирішальну чверть "хіміки" вийшли з відставанням в чотири пункти. Доля зустрічі вирішилася на останніх хвилинах, де більш успішними виявилися господарі.

"Хімік" – "Миколаїв" – 70:62 (15:17, 23:13, 10:22 22:10)

В іншому матчі ігрового дня "Одеса" та "Черкаські Мавпи" видали справжній трилер на майданчику південної команди.

Триллер в Одесі.

За підсумками 40 хвилин поєдинку сильнішими виявилися "Мавпи" – 65:71.

Із перших хвилин глядачі побачили на паркеті запеклу боротьбу. Команди йшли ніздря в ніздрю, а максимальний відрив становив три пункти, якого досягли господарі. Однак їхнім суперникам вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед.

Весь другий період пройшов за невеликої переваги саме "Мавп". Підопічні Максима Міхельсона жодного разу за всі 10 хвилин не дали опонентові вийти вперед і до великої перерви прийшли з відривом "+6".

Одесити повернулися до гри в третій чверті, завершивши її на свою користь 24:15. Вирішальний відрізок гри вийшов неймовірно напруженим. Лідер гри змінювався фактично після кожної атаки, а перемога в підсумку дісталася гостям.

"Одеса" – "Черкаські Мавпи" – 65:71 (16:17, 11:16, 24:15, 14:23)