БК "Прометей" обіграв росіян і вийшов у Лігу чемпіонів

4,2 т.
Прометей Парма

Баскетбольний клуб "Прометей" з Слобожанського (Дніпропетровська область) у фіналі кваліфікації Ліги чемпіонів з рахунком 67:65 обіграв російську "Парму". Ця перемога забезпечила чемпіону України участь в груповому турнірі сезону 2021/2022.

На стартових хвилинах команди придивлялися один до одного, а потім на майданчику почала вимальовуватися перевага "Прометея". Українська команда в першу чергу намагалася надійно грати в захисті, діючи щільно, перекриваючи вільні зони і видавлюючи суперника.

"Прометей" переміг "Парму

Це призвело до того, що у "Прометея" за першу половину матчу було відразу 7 перехоплень проти 3 при майже рівній кількості втрат і 11:2 за набраними очками у відривах. Крім того, при рівній кількості підбирань у Прометея було 6:0 за очками по підбираннями і 20:8 за очками в фарбі на користь українського клубу.

Але в третій чверті ситуація на майданчику повернулася на 180 градусів. Уже Парма почала грати дуже щільно в захисті, а гравці "Прометея" помилятися під тиском. Перевага українців почала танути і в підсумку росіянам вдалося зрівняти рахунок і навіть вийти вперед. З цього моменту почалася боротьба нервів з великою кількістю помилок у обох команд.

"Парма" в ці хвилини виглядала впевненіше, але за чотири хвилини до кінця "Прометей" вчасно повернувся в гру, зробив ривок 7:0 за хвилину і змусив наставника Парми Казіса Максвітіса брати два тайм-ауту поспіль. Це лише дозволило вирівняти гру його команді - за 22 секунди до кінця "Прометей" вів 4 очки і Пармі за цей час вдалось відіграти лише два з них. Підсумковий рахунок 67:65 на користь "Прометея".

Найрезультативнішими гравцями "Прометея" стали Д'Анджело Харрисон и Ди Джей Стефенс, які записали на свій рахунок по 20 очок.

"Прометей" потрапляє в групу А, де битиметься з іспанським "Тенеріфе", італійським "Сассарі" і німецьким "Людвігсбургом".

Як повідомляв OBOZREVATEL, 16 вересня "Прометей" в півфіналі обіграв чеську "Опаву". Поєдинок в Софії на "Армітс Арені" завершилась з рахунком 78: 100.

в 1/4 фіналу підопічні Ронена Гінзбурга здолали болгарський "Левські" (96:56).