БК "Прометей" переміг у півфіналі кваліфікації Ліги чемпіонів

1,9 т.
БК Прометей

Баскетбольний клуб "Прометей" у півфіналі кваліфікації Ліги чемпіонів обіграв чеську "Опаву". Поєдинок у Софії на "Армітс Арені" завершився з рахунком 78:100.

Гравці Ронена Гінзбурга добре засвоїли урок із невпевненим початком попереднього поєдинку, тож цього разу уникнули повторення помилки. Уже після кількох стартових атак слобожанці вийшли вперед у рахунку й не відпускали перевагу до останньої секунди зустрічі.

"Прометей" обіграв "Опаву"

Під кінець стартової 10-хвилинки перевага "Прометея" була вже беззаперечною. Номінальні гості забили 33 очки, випередивши чехів на 30. Максимум, що вдалося супернику до великої перерви, – скоротити відставання на 5 балів.

У другій половині домінування "Прометея" продовжилося. Особливо помітним воно було в реалізації, що позитивно позначалося на рахунку.

Відтак із початком заключної частини поєдинку чехи, схоже, змирилися з негативним для себе підсумком. Натомість гравці "Прометея" впевнено контролювали гру, але не форсуючи надалі подій, зважаючи на наступний фінал боротьби за вихід у груповий етап Ліги чемпіонів.

У підсумку найрезультативнішими в складі "Прометея" стали Д`Анджело Харрісон (22 очки, 8 підбирань), Шон Еванс (20 очок).

"Прометей" реалізував 14 триочкових із 28 спроб проти 11/36 у суперника.

Свій фінальний матч за право виступати в груповому етапі "Прометей" зіграє в суботу, 18 вересня. Суперник українців визначиться сьогодні в грі між французьким "Ле Маном" і російською "Пармою".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в 1/4 фіналу підопічні Ронена Гінзбурга здолали болгарський "Левськи" (96:56).