"Сакраменто" з яскравими данками українця Леня перемогло "Лейкерс" Леброна Джеймса. Відео

1,0 т.
'Сакраменто' з яскравими данками українця Леня перемогло 'Лейкерс' Леброна Джеймса. Відео

Український центровий Олексій Лень допоміг "Сакраменто Кінгз" перемогти "Лос-Анджелес Лейкерс" найпопулярнішого баскетболіста планети – Леброна Джеймса. "Королі" зуміли відіграти відставання в 14 очок і дотиснули суперника наприкінці – 125:116. Гостей не врятували 34 пункти Леброна.

28-річний українець увійшов у гру з лави запасних і за 18 хвилин набрав вісім очок. Алекс реалізував обидва штрафні та три з чотирьох двоочкових кидків. При цьому два його слем-данки потрапили до огляду поєдинку.

Лень зіграв проти "Лейкерс" Джеймса

Також в активі Леня – одне перехоплення, по три підбирання й передачі. Щоправда, він зробив три втрати й отримав три фоли. Дивіться найкращі моменти зустрічі в Сакраменто.

Цікаво, що 4 січня команда Джеймса виграла в Лос-Анджелесі, а тепер Лень і Ко взяли реванш. У листопаді суперники також обмінялися перемогами, але на чужих майданчиках.

Після цієї звитяги "Сакраменто" піднялося на 11-е місце Західної конференції (17 перемог/27 поразок), "Лейкерс" йдуть на восьмому. "Торонто" українця Святослава Михайлюка посідає восьмий рядок на Сході.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Лень видав чудовий матч у НБА, Михайлюк із "Торонто" переміг.

Водночас "Київ-Баскет" на останніх хвилинах здобув перемогу у Кубку Європи ФІБА.