Лень видав чудовий матч у НБА, Михайлюк із "Торонто" переміг

3,1 т.
Лень видав чудовий матч у НБА, Михайлюк із 'Торонто' переміг

Другий поспіль відмінний матч провів у регулярному чемпіонаті НБА українець Олексій Лень. У ніч на понеділок, 10 січня, наш 28-річний центровий у грі за "Сакраменто Кінгз" знову зробив дабл-дабл, зібравши 16 очок та 10 підбирань. Щоправда, його команда програла на виїзді "Портленду" – 88:103.

За 23 з половиною хвилини у грі Алекс реалізував сім із 13 двоочкових кидків та обидва штрафні, а також отримав два фоли. Дивіться найяскравіші моменти матчу.

"Торонто Репторс" українця Святослава Михайлюка на домашньому майданчику вирвали перемогу у "Нью-Орлеан Пеліканс" із рахунком 105:101. Вихованець школи "Черкаських Мавп" повернувся до гри після карантину і за 14 хвилин набрав сім очок, зробив два підбирання та одну передачу. Дивіться огляд зустрічі у Канаді, яка знову пройшла без глядачів.

Команда Михайлюка з 20 перемогами та 17 поразками тримається на сьомому місці Східної конференції. А ось "Сакраменто" Леня знаходиться лише на 12-й позиції на Заході (16/26).

Як повідомляв OBOZREVATEL, Михайлюк та Лень з перемог розпочали рік у НБА.

Нещодавно Лень показав вражаючу влучність проти команди Леброна Джеймса.