Перемоги "Київ-Баскета" та "Будівельника": результати Суперліги Windrose 2 грудня

4 хвилини
5,4 т.
Будівельник переміг Тернопіль

У чемпіонаті України з баскетболу граються чергові поєдинки регулярного сезону у Суперлізі Windros. У четвер, 2 грудня, "Тернопіль" вдома поступився "Будівельнику" 71:78. Другий матч між "Київ-Баскетом" та "Черкаськими Мавпами" завершився з рахунком 97:56.

Будівельник прибув до Тернополя без свого головного скорера Джиана Клавелла, який не встиг відновитись після травми.

Тернопіль — Будівельник

Вже стартовий відрізок показав, що гостям зі столиці легко у поєдинку не буде – команда Дмитра Забірченка вийшла вперед 10:3 та тривалий час утримувала здобуту перевагу. Тернополяни взяли на озброєння тактику Харківських Соколів, які у першому колі за рахунок дальніх точних кидків переграли команду Міглінієкса. Щоправда, на нещастя для господарів, у них дальній кидок не пішов – 2 влучення з 9 спроб у першій чверті та 4/15 за першу половину.

При цьому Будівельник мав відразу 5 втрат за перші 10 хвилин, що й дозволяло Тернополю тримати перевагу. Лише завдяки баззеру Брауна Будівельник пішов на першу перерву за -4 (13:17).

Фактично всю другу чверть Будівельник був у ролі того, хто наздоганяє, але наприкінці перехопив ініціативу і вийшов уперед. Тернопіль мав останню атаку і 5 секунд на неї, але арбітри не зафіксували фол на Бояркіну, який показував, що його били по руках, а повтор показав, що Місяць хоч і потрапив із сиреною триочковий, але все ж таки виконав кидок після завершення ігрового часу – 35:38 на користь Будівельника.

У третій чверті команди по черзі виходили вперед, але за підсумками десятихвилинки Будівельник зберіг перевагу 54:53.

Рівність у рахунку трималася до середини вирішальної чверті, коли кілька невдалих атак у господарів плюс втрати Дашича дозволили Будівельнику відірватися на 10 очок за 3 хвилини до кінця. Цей ривок і став вирішальним у матчі.

У наступному матчі Будівельник в Києві проведе виїзний матч проти Київ-Баскету 4 грудня, а Тернопіль в цей же день вдома прийме Черкаські Мавпи.

Тернопіль — Будівельник 71:78 (17:13, 18:25, 18:16, 18:24)

Тернопіль: Бояркін 11 + 5 передач, Місяць 0, Домаркас 16, Сандул 6 + 13підбирань, Дашич 2 – 5 втрат – старт; Фурстингер 16 + 7 підбирань, Долежай 12, Луценко 8 + 6 підбирань

Будівельник: Браун 25 + 8 підбирань, Стоктон 8 + 5 передач, Близнюк 5, Кобець 0, Гордон 7 + 8 підбирань – старт; Рендл 22 + 6 передач, Конєв 6 + 7 підбирань, Кондраков 3, Апшоу 2

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи

Київ-Баскет приймав Черкаські Мавпи в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Команда Айнарса Багатскіса домінувала до великої перерви: господарі набрали 25 та 26 очок за першу та другу чверті, домінуючи на підбиранні (32/12) та за всіма іншими ключовими статистичними показниками. Гості не реалізували жодну з 5 спроб з-за дуги до великої перерви, проваливши відрізок, як у захисті, так і в нападі. Набравши лише 24 очки за половину, Мавпи не зуміли створити проблем київському клубу до великої перерви.

Втім, і в другій половині аутсайдери не змогли стримати тиск одного з лідерів. Гості хоча змогли врешті тричі влучити з дальньої дистанції, але це було майже втричі менше, ніж у господарів.

До кінця зустрічі в складі киян уже сім гравців мали в здобутку 10 та більше набраних очок. У гостей таких було лише три.

Тож упевнена беззаперечна перемога Київ-Баскета, для якого вона вже стала 11-ю в чемпіонаті.

Київ-Баскет наступний матч грає 4 грудня на власному майданчику проти Будівельника. Мавпи того ж дня гратимуть у Тернополі.

Київ-Баскет – Черкаські Мавпи – 97:56 (26:7, 25:17, 20:19, 26:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 1 грудня після великої перерви, пов'язаної з матчами національних збірних у відборі на ЧС-2023, відновився чемпіонат у чоловічій Суперлізі. У перших поєдинках "Дніпро" вдома переміг "Кривбас" 76:69. Матч між "Харківськими Соколами" та "Миколаєвим" завершився з рахунком 83:71.