Реванш "Дніпра": результати Суперліги Windrose 1 грудня

4 хвилини
6,1 т.
Дніпро переміг Кривбас

У чемпіонаті України з баскетболу після великої перерви, пов'язаної із матчами національних збірних у відборі на ЧС-2023, відновився чемпіонат у чоловічій Суперлізі. У середу, 1 грудня, "Дніпро" вдома переміг "Кривбас" 76:69. Другий матч між "Харківськими Соколами" та "Миколаєвом" завершився з рахунком 83:71.

Дніпро краще провів першу половину, майже не віддаючи лідерство супернику. Господарі мали кращий відсоток реалізації, припускалися меншої кількості втрат і мали перевагу за очками в трисекундній. Сильну першу половину провів Іссуф Санон, який ще до великої перерви мав в активі 10 очок. Кривбас більше за суперника атакував із дальньої дистанції, але відсоток реалізації не дозволив команді Артема Сліпенчука втримати дніпрян до великої перерви — 38:29 на користь підопічних Дмитра Болдаєва.

Дніпро втримав перевагу у третій чверті навіть попри індивідуальний перфоманс від Мілоша Поповіча, який тягнув Кривбас у нападі, набравши 10 очок за чверть. Коли бігмен Кривбасу у четвертій чверті отримав підтримку від партнерів, гості зуміли не тільки скоротити відставання, а й навіть вийти вперед завдяки ривку 13:4.

Дніпро — Кривбас

Але це було останнє слово команди Сліпенчука в цьому матчі: вчасні триочкові влучання Купера та Павлова, швидкий напад Дніпра та якісний захист господарів під час фінальної 5-хвилинки дозволили господарям здобути перемогу. Дніпро дотиснув Кривбас, узявши домашній реванш за поразку в першому колі із рахунком 76:69.

Дніпро 3 грудня вдома зіграє проти Миколаєва, а Кривбас у цей же день на виїзді протистоятиме Харківським Соколам.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

1 грудня. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Кривбас 76:69 (19:16, 19:13, 19:18, 19:22)

Дніпро: Купер 13 + 8 передач, Шундель 7, Крутоус 6, Кравцов 6 + 5 підбирань, Тимофеєнко 3 + 5 підбирань — старт, Павлов 19 + 7 підбирань, Санон 14 + 4 передачі + 4 підбирання, Зотов 5, Закурдаєв 3

Кривбас: Поповіч 21 + 5 підбирань + 4 передачі, Коренюк 13 + 10 підбирань, Артамонов 12 + 6 передач — 4 втрати, Бондарчук 0, Старцев 0 — старт, Латковіч 11 + 6 підбирань — 5 втрат, Юміпіг 5, Мотлі 4, Вуковіч 3, Фролов 0

Харківські Соколи – Миколаїв

Харківські Соколи перемогли вдома Миколаїв у матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 83:71.

Перші хвилини на старті зустрічі в Харкові гості почувалися досить впевнено. Та поки господарі по-справжньому не взялися за справу. Уже до середини ігрового часту стартової чверті харків’яни наздогнали миколаївців та випередили на п’ять очок.

До кінця першої половини гри різниця зросла до 11 очок на користь Соколів. Лише один Майк Девіс набрав 17 очок – найкращий у матчі за першу половину. У головних статистичних показниках гри також перевага була на боці харків’ян.

Із початком третьої чверті перевага господарів стала швидше зростати. Краще ігровий ритм піймав Деджуан Граф. Збільшилася перевага Соколів і в реалізації атак. Як наслідок, відрив від суперника в 20.

На якийсь час господарі перейшли в режим відпочинку після тиску на суперника, а той не впустив нагоди й скоротив відставання до 10-ти очок. Утім, після хвилини паузи гравці Валерія Плеханова ще до початку заключної 10-хвилинки знову збільшили різницю. Тепер до 16 балів.

Запасу міцності та сил Соколам вистачило, аби довести поєдинок до другої в сезоні перемоги над Миколаєвом.

Соколи наступний матч грають 3 грудня вдома проти Кривбасу. Миколаїв того ж дня гратиме в Дніпрі.

Харківські Соколи – Миколаїв – 83:71 (25:17, 18:15, 22:17, 18:22)

Як повідомляв OBOZREVATEL, 21 листопада, було зіграно єдиний поєдинок групового етапу. У Тернополі місцевий однойменний баскетбольний клуб обіграв криворізький "Кривбас" (50:45). Матч встановив рекорд сезону, показавши найнижчу результативність у поточному розіграші.