"Дніпро" переміг "Кривбас": результати Суперліги Windrose 20 січня

4 хвилини
10,9 т.
Суперліга WIndrose продовжилася двома матчами

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 20 січня, були зіграні чергові два поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. "Дніпро" в гостях виграв у "Кривбасу" (87:82), а "Миколаїв" був сильнішим за "Харківські Соколи" (71:63).

З початку зустрічі Кривбас – Дніпро господарі намагалися підтверджувати статус поєдинку, як дербі сусідів. Утім, різниця в класі все ж позначалася. Особливо не форсуючи подій, гості все ж невпинно збільшували перевагу на свою користь.

Дніпряни більше атакували та влучніше завершали власні атаки. Найвлучнішим у першій половині став В’ячеслав Кравцов із 15-ма очками. У господарів до десятки найближче підібрався Айзея Юміпіг – 9 очок. Він реалізував за першу половину 2 триочкових із 5. Дальні кидки стали єдиним головним показником, де Кривбас перевершив до великої перерви Дніпро: 5/13 проти 0/3.

З початком другої половини господарі додали швидкостей, намагаючись взяти гру під свій контроль. Вдалося за третю 10-хвилинку відіграти 5 з 11 очок відставання. Хоча дніпряни насправді контролювали ситуацію.

Кривбас – Дніпро

У заключній чверті господарі до останнього намагалися врятуватися. Триочковий Артамонова за 30 секунд до кінця ігрового часу скоротив різницю до 6 очок. Однак Дніпро захистив переможний результат, розбивши спроби криворіжців здійснити вирішальний штурм.

Дніпряни вибороли другу перемогу в трьох матчах сезону, реваншувавшись за поразку в Кривому Розі в жовтні. Поразка ускладнила становище криворіжців у боротьбі за восьму сходинку турнірної таблиці.

Криворіжці наступний матч грають за два дні вдома проти Харківських Соколів. Дніпро того ж 22 січня гратиме в Миколаєві.

Кривбас – Дніпро – 82:87 (16:22, 17:22, 18:13, 31:30)

Кривбас: Попович 20, Юміпіг 16о + 7пр, Артамонов 12о + 8пр, Латкович 9о + 5пд, Коренюк 7о + 7пд – старт; Бондарчук 8, Мотлі 5, Фролов 5, Старцев.

Дніпро: Кравцов 20, Купер 14о + 6пд + 9пр, Крутоус 9о + 5пд, Павлов 6о + 6пд, Закурдаєв 6 – старт; Бобров 15, Зотов 10, Тимофеєнко 5, Шундель 2.

Миколаїв – Харківські Соколи

Миколаїв у домашньому матчі Суперліги Windrose сенсаційно обіграв Харківських Соколів.

Господарі зі старту почали набирати очки, а ось у Соколів з цим були проблеми у перші хвилини. Миколаїв зробив ривок 18:1 завдяки грі Зейда Херста і Матея Радуніча, проте перед першою перервою харків’яни зуміли скоротити відставання до 8 очок. У другій чверті Соколи заграли результативніше і змогли наздогнати суперника. Виділялися Трой Сімонс, Максим Нікітін і Майкл Девіс, який ще не грав у цьому році. Завдяки їхній грі гості на велику перерву пішли програючи лише -1.

Після перерви Миколаїв знову трохи відірвався від суперника, проте Соколи вже не відпустили корабелів у великий відрив. Дебютував за господарів один з новачків команди Моріс Крік. Гра була рівною і завершилась третя чверть за рівного рахунку. Переможець матчу вирішився в останній чверті, яка також пройшла при рівній грі. Соколи розпочали її впевненіше за корабелів, проте господарі швидко відреагували. Останні хвилини Миколаїв провів краще, а триочковий від Херста за хвилину до кінця фактично поставив крапку у матчі. Корабели здобули першу перемогу після 11 поразок поспіль.

Наступний матч Миколаїв проведе проти Дніпра 22 січня, а Харківські Соколи того ж дня на виїзді будуть грати з Кривбасом.

Миколаїв – Харківські Соколи 71:63 (23:15, 12:19, 14:15, 22:14)

Миколаїв: Херст (15 очок + 5 підбирань і 4 ассисти), Волкер (8), Барніс (8 + 5 підбирань), Радуніч (17 + 9 підбирань), Тіщенко (2 + 5 підбирань), Хохоник (0), Онуфрієв (7 + 3 підбирання), Дубоненко (0), Кожемякін (3), Крік (11)

Харківські Соколи: Девіс (16), Зечевіч (16 + 13 підбирань), Магоні (6 + 8 підбирань), Глебов (0), Граф (4 + 5 ассистів), Буренко (0), Кузнецов (0), Сімонс (12), Нікітін (9).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше столичний "Київ-Баскет" здобув переконливу перемогу над "Одесою". Колектив Айнарса Багатскіса був сильнішим на своєму майданчику – 84:60.