БК "Прометей" впевненою перемогою стартував у Лізі чемпіонів

1,2 т.
Прометей переміг Левскі

"Прометей" розгромив у Софії місцевий "Левськи" в матчі 1/4 фіналу кваліфікації Ліги чемпіонів. Зустріч завершилася з рахунком 96:56.

Напередодні зустрічі головний тренер "Прометея" Ронен Гінзбург звертав увагу на брак вичерпної інформації про суперника. Фахівець розраховував уже по ходу поєдинку вносити необхідні корективи.

"Прометей" переміг "Левськи"

Господарі після стартової чверті дали матеріал для роздумів та висновків. "Левськи" здобув за першу 10-хвилинку 12 очок переваги, скориставшись стартовим хвилюванням гостей.

Однак перерви між чвертями виявилося достатньо, аби керманич слобожанців вніс усі необхідні зміни.

За наступні 10 хвилин "Прометей" буквально деморалізував суперника ривком 33:0. Лише на останніх секундах господарі спромоглися реалізувати дальнє влучання.

Уже після першої половини в "Прометея" Харрісон та Еванс набрали по 12 очок. 11 балів набрав Стефенс.

Гості з України піймали гру та кураж, продовжуючи в другій половині впевнено диктувати свої умови.

Відтак "Прометей" упевнено переміг господарів кваліфікаційного турніру та зіграє 16 вересня в півфіналі кваліфікації проти чеської "Опави".

Кваліфікація. 1/4 фіналу

14 вересня

"Левськи" (Болгарія) – "Прометей" (Україна) – 56:96 (27:15, 3:33, 8:26, 18:22)

"Прометей": Еванс 18о + 14пд, Хррісон 16, Стефенс 11о + 6пд, Сидоров 6о + 6пр, Липовий 5 – старт, Петров 13, Кемпбел 9о + 9пд, Доу 7, Лукашов 4, Беліков 4, Климов 2, Тихонов 1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше збірні України з баскетболу 3х3 дійшли до чвертьфіналу чемпіонату Європи, який пройшов у Парижі.