"Запоріжжя" та "Прометей" здобули впевнені перемоги в півфіналі Суперліги Паріматч

6,3 т.
'Київ-Баскет' - 'Запоріжжя'

"Київ-Баскет" втратив можливість стати першим фіналістом Суперліги Паріматч, поступившись у номінально виїзному матчі "Запоріжжю". Підопічні Валерія Плеханова перемогли з рахунком 83:62 і повернули нічию в серії (2:2).

Аутсайдери протистояння вийшли на майданчик СК "Прометей" з неймовірним настроєм на гру. Вони уважно діяли в обороні, дозволивши столичним баскетболістам набрати лише 8 очок у стартовій чверті. У "Запоріжжя" найбільш яскраво себе проявляли Кеффі, Сизов і Маяускас.

"Запоріжжя" зрівняло рахунок у серії

Заволодівши перевагою, номінальні господарі не поспішали з нею розлучатися. Вони утримували "Київ-Баскет" на комфортній відстані, не дозволяючи підопічним Айнарса Багатскіса по-справжньому повернутися в гру.

Перед вирішальною десятихвилинкою гандикап запорожців становив 8 очок. У самому її початку вони видали фантастичний ривок з 13 набраних пунктів поспіль і по суті забезпечили собі перемогу.

"Запоріжжя" – "Київ-Баскет" 83:62 (21:8, 19:24, 18:18, 25:12)

"Київ-Баскет" показав не найкращу влучність кидків

Крім того, "Прометей" розгромив "Дніпро" в першому домашньому матчі півфінальної серії Суперліги Паріматч між командами. Підопічні Ронена Гінзбурга вийшли вперед у серії (2:1) завдяки перемозі з рахунком 89:53.

Ніщо не віщувало біди для чинних чемпіонів України в першій половині зустрічі. Після рівного початку поєдинку гості видали невеликий ривок і заволоділи перевагою у 8 очок.

"Дніпро" непогано розпочав матч проти "Прометею"

На початку другої чверті клуб із Кам'янського почав розігруватися та захопив лідерство, після чого вже не озирався назад. Перед великою перервою "Прометей" вигравав всього у 5 пунктів, але після паузи на паркеті була тільки одна команда.

Олександр Липовий з м'ячем

За всю третю чверть дніпряни набрали лише 4 очки, в той час як їхні суперники закинули 31. У господарів знову добре проявив себе Сидоров, який став найкращим гравцем попереднього матчу серії, а також Стефенс, Липовий і Еванс, які записали на свій рахунок щонайменше по 10 балів.

Після погрому в третій десятихвилинці вирішальний відрізок поєдинку перетворився на формальність.

"Прометей" – "Дніпро" 89:53 (17:21, 20:11, 31: 4, 21:17)

"Прометей": Сидоров 20 + 5 передач + 5 підбирань + 3 перехоплення, Стефенес 14 + 5 підбирань, Липовий 11, Еванс 10 + 7 підбирань, Петров 6 — старт, Маєрс 11 + 6 підбирань, Беліков 9, Пирогов 5, Клімов 2, Лукашов 1 + 4 передачі, Бринюк 0, Луценко 0

"Дніпро": Купер 12 + 7 підбирань + 4 передачі, Кравцов 9, Санон 8, Глєбов 3, Тимофеєнко 2 + 8 підбирань — старт, Натяжко 10, Бобров 4 - 5 втрат, Закурдаєв 3, Шундель 2, Коломойський 0, Корнієнко 0, Бондарчук 0

Як повідомляв OBOZREVATEL, у другому матчі "Прометей" виграв на виїзді, а "Київ-Баскет" вирвав перемогу в "Запоріжжя".