"Прометей" без тренера легко переміг "Запоріжжя" в стартовому матчі фіналу Суперліги Паріматч

5,3 т.
Прометей - Запоріжжя

"Прометей" розгромив "Запоріжжя" в першому матчі фінальної серії Суперліги Паріматч. Поєдинок закінчився перемогою господарів майданчика з рахунком 85:57.

Зустріч почалася з невеликої переваги гостей, які захопили лідерство завдяки хорошій грі в швидких відривах і на перехопленнях. У другій половині першої чверті клуб із Кам'янського закинув три триочкових поспіль і наздогнав своїх суперників, а потім і зовсім вийшов уперед на останній секунді десятихвилинки після відмінної роботи Маєрса під кільцем.

Липовий в атаці

"Прометей", який змушений виступати у фінальній серії без свого головного тренера Ронена Гінзбурга через його роботу зі збірною Чехії, краще почав другу чверть. "Запоріжжя" зусиллями Кеффі та Мальчевського до певного часу не дозволяло господарям відірватися, але яскравий відрізок у виконанні Еванса, Сидорова та інших гравців призвів до того, що на перерву команди пішли з восьмиочковою перевагою клубу з Кам'янського.

"Запоріжжя" програло перший матч серії

Перерва не пішла на користь гостям, які продовжили відпускати суперників. "Прометей" зловив кураж і набирав очки в більшості атак, часто влучаючи в кільце з дальньої дистанції. Найбільш помітними гравцями у господарів на цьому відрізку були Рашад Вон і В'ячеслав Петров.

"Прометей" зловив кураж

"Запоріжжя" виглядало розібраним, тому особливих надій на камбек у четвертій десятихвилинці у підопічних Валерія Плеханова не було. Клуб із Кам'янського грав собі на втіху та без будь-яких проблем довів справу до перемоги.

"Прометей" – "Запоріжжя" 85:57 (21:20, 21:14, 23:9, 20:14)