"Черкаські Мавпи" вперше у сезоні обіграли "Одесу" у Суперлізі Windrose

3 хвилини
8,4 т.
'Одеса' зіграла із 'Черкаськими Мавпами'

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 2 лютого, було зіграно єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. "Черкаські Мавпи" з рахунком 82:78 вдома обіграли БК "Одеса".

В останніх невдалих для себе поєдинках черкасці невиразно діяли в дебютах зустрічей. Тож перевага одеситів на початку сьогоднішнього матчу також мала насторожити господарів. Та цього разу вони швидко ввійшли в гру, спочатку вирівнявши її, а згодом захопивши перевагу. До кінця стартової чверті "Мавпи" забезпечили 10 очок запасу.

"Черкаські Мавпи" – БК "Одеса"

До великої перерви черкасці відбили спроби одеситів переломити гру та збільшили перевагу в рахунку ще на 5 очок. Найпомітнішими за цей час стали Шалич, Приймак та Ткаченко – у всіх по 10 очок. Господарі майже вдвічі переважали гостей під щитами: 28 проти 16.

Однак по перерві перебіг боротьби суттєво змінився. Господарі стали все більше помилятися, та розладналася гра в атаці. Натомість одесити впевнено скорочували відставання. За кілька хвилин зі старту заключної чверті рахунок зрівнявся, а згодом уже одесити вийшли вперед.

Та гості також залишили на майданчику чимало сил. Тож на заключних хвилинах рахунок балансував на межі рівності. Востаннє він зрівнявся за 30 секунд до кінця основного ігрового часу. В підсумку ключовими в матчі стали заключна результативна атака Гамільтона та наступне перехоплення Кольченка, після якого він реалізував два штрафні, встановивши переможну крапку.

Відтак "Черкаські Мавпи" вибороли першу перемогу в сезоні проти "Одеси" та шосту в чемпіонаті загалом.

"Черкаські Мавпи" наступний матч грають 4 лютого вдома проти "Хіміка". "Одеса" того ж дня гратиме в Києві проти "Будівельника".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше "Черкаські Мавпи" вдома поступилися "Київ-Баскету" (73:83), "Будівельник" на своєму паркеті обіграв "Тернопіль" (89:80), а "Запоріжжя" в гостях обіграв "Хімік" (86:56).