Непроста перемога "Київ-Баскета": результати Суперліги Паріматч 18 квітня

7 хвилин
1,7 т.
Непроста перемога 'Київ-Баскета': результати Суперліги Паріматч 18 квітня

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 18 квітня, були зіграні п'ять поєдинків у Суперлізі Паріматч.

Столичний "Київ-Баскет" у непростій боротьбі взяв реванш у Харкові над місцевими "Соколами" (72:75), а БК "Запоріжжя" переміг "Прометей" (74:63).

У той же час БК "Одеса" програв "Дніпру" (59:93), "Черкаські Мавпи" – "Будівельнику" (93:99) і МБК "Миколаїв" – "Хіміку" (74:77).

У Харкові "Соколи" активно розпочали зустріч, не розгубивши кураж із попередньої сенсаційної перемоги. Гостям уже на початку довелося наздоганяти харків`ян. І це їм досить швидко вдалося. Допомогла стартова активність капітана киян Богдана Близнюка. За перші п`ять хвилин гри він набрав 8 очок. Однак надалі гра вирівнялася. Господарі не відпускали гостей, у яких не вистачало сил, аби піти у відрив.

У підсумку першу половину команди закінчили з триочковою різницею на користь гостей. А найрезультативнішим за цей час на майданчику став гравець Соколів Ігор Чумаков – 17 очок. Натомість Близнюк після стартових восьми очок більше до великої перерви не забивав.

Харківські Соколи – Київ-Баскет

Краща реалізація триочкових дозволила киянам утримати незначну перевагу після першої половини.

Після перерви перебіг боротьби суттєво не змінився. Господарі відіграли ще два очка відставання. Розв`язка сталася на останніх хвилинах. Знову пішов кидок у капітана гостей Близнюка. Спочатку він забив після проходу під кільце і в наступній атаці влучив з-за дуги. Однак згодом його покарали за неспортивний фол. Чумаков реалізував два штрафних і в наступній атаці також закинув триочковий. Переможними для гостей стали наступне дальнє влучання Янга та два реалізовані Павловим штрафні.

Харківські Соколи наступного разу грають 21 квітня в Кам`янському проти Прометея. Київ-Баскет того ж дня гратиме на виїзді проти Хіміка.

Харківські Соколи – Київ-Баскет – 72:75 (18:22, 21:20, 17:15, 16:18)

Харківські Соколи: Чумаков 24о + 7пд, Граф 17, Пейдж 12, Богс 6, Бояркін 6, Преслі 3, Шевченко 2, Місяць 2, Анісімов, Нємцу.

Київ-Баскет: Близнюк 18о + 9пд, Ковальов 10о + 8пд, Павлов 10, Янг 9о + 6пр, Мішула 8, Коренюк 6о + 13пд, Мейсі 6, Тібодо 4о + 5пд, Крутоус 4.

БК Запоріжжя зміг здобути домашню перемогу у матчі з Прометеєм – 74:63.

У першій чверті Прометей повністю провалив гру. З 15 пострілів лише 4 (1 триочковий) дісталися цілі. На це господарі відповіли 10-ма влучаннями, з яких 4 з дальньої відстані. Окрім реалізації, також Запоріжжя було сильнішим під щитами – 12 підбирань проти 8, і в командній грі – 6 передач проти 3. Це дозволило підопічним Валерія Плеханова повести +16.

Запоріжжя – Прометей

Проте в наступній 10-хвилинці гості серйозно додали і скоротили відставання до 6 очок. Вони змогли реалізувати 11 пострілів, з яких 3 дальніх, і вийшли вперед за показником підбирань у матчі – 21 проти 18. 13 балів на той момент було у Сидорова, що робило його найрезультативнішим у матчі.

Після перерви Прометею не вдалося розвинути свої починання. Команда Ронена Гінзбурга програла третю та четверту чверті. Запоріжжя зробило майже вдвічі більше передач – 20 (половина з них належить Кеффі) проти 11, і варто відзначити тих, хто ці передачі реалізовував – Тихонова (19 очок), Сізова (15 очок) та Маяускаса (13 очок). Тож, як підсумок, перемога господарів – 74:63.

Запоріжжя – Прометей 74:63 (25:9, 15:25, 15:11, 19:18)

Запоріжжя: Мальчевський 8 очок + 4 підбирань + 1 передач, Кеффі 8 очок + 4 підбирань + 10 передач, Сізов 15 очок + 1 підбирань + 4 передач, Тихонов 19 очок + 4 підбирань + 1 передач, Маяускас 13 очок + 10 підбирань + 2 передач

Прометей: Вон 9 очок + 1 підбирань + 4 передач, Петров 16 очок + 6 підбирань + 3 передач, Сидоров 18 очок + 4 підбирань + 2 передач, Луценко 6 очок + 1 підбирань, Липовий 8 очок + 9 підбирань + 2 передач

Миколаїв – Хімік

Миколаїв програв вдома Хіміку в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 74:77.

Після невиразної гри та поразки в останньому матчі в Запоріжжі миколаївці були мотивовані якомога краще зіграти вдома. Мотивації господарям вистачило на сенсаційний початок поєдинку. Миколаївці приголомшили гостей стартовим тиском. Атакувальний темп задавали легіонери – Едріан, Едж, Колтер. Як наслідок за дві хвилини до кінця стартової чверті Миколаїв мав 17 очок переваги. Хімік до перерви зміг скоротити відставання на 5 очок.

Та вже з другої 10-хвилинки хід боротьби змінився. Схоже, гості надто самозаспокоєно вийшли на поєдинок проти аутсайдера, тож тренерському штабу довелося додати гравцям емоцій.

До великої перерви южненці наздогнали миколаївців та вийшли на три очка вперед.

По перерві гості продовжили домінувати. Пішла гра в Нельсона, який згодом став найрезультативнішим на майданчику. Також гості заволоділи перевагою під щитами і більше та влучніше атакували з-за дуги.

Втім господарі змогли повернути інтригу. За хвилину до кінця ігрового часу вони скоротили різницю в рахунку лише до двох очок. Однак Хімік не впустив свою 18-ту перемогу в сезоні.

Миколаїв наступний поєдинок грає 20 квітня вдома проти Будівельника. Хімік 21 квітня гратиме вдома проти Київ-Баскета.

Миколаїв – Хімік (Южне) – 74:77 (22:10, 12:27, 16:21, 24:19)

Миколаїв: Едріан 26о + 11пд, Колтер 17о + 7пр, Конате 16о + 9пд, Едж 9о + 5пд, Заплотинський 4, Дубоненко 2, Боднар.

Хімік: Нельсон 28о + 6пд, Войналович 13о + 7пд, Саліван 12о + 11пд, Марченко 6, Зотов 5о + 6пр, Антипов 4о + 9пд, Ковляр 3, Рябчук 3, Мироненко 3, Козак, Рахімшаіков.

Одеса – Дніпро

Одеса програла вдома Дніпру в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 59:93.

Після дошкульної домашньої поразки від Тернополя гравці Дніпра приїхали до Одеси з рішучим настроєм зіграти якомога краще. Свою рішучість гості взялися демонструвати з самого початку. Дніпро швидко нейтралізував стартові атаки одеситів та пішов вперед. Лідером атак став досвідчений Тимофеєнко, який лише за стартову чверть набрав 9 очок. Володіючи суттєвою ігровою перевагою гості усю першу половину не зменшували тиск на господарів. Відтак на велику перерву дніпряни поставили під сумнів існування інтриги в матчі, здобувши 24 очка переваги.

Одесити зробили за першу половину понад вдвічі менше підбирань – 9:22. На кінець зустрічі ця різниця ще більше зросла – 17:43.

З початком третьої чверті господарі спробували бодай трохи поліпшити своє становище. Та вдалося лише на якийсь час вирівняти гру. Гості і надалі контролювали її перебіг та впевнено довели до 25-ї перемоги в сезоні.

Найрезультативнішими у переможців стали Тимофеєнко (15 очок), Кравцов (15) та Терел (14).

Одеса – Дніпро – 59:93 (16:28, 10:22, 23:23, 10:20)

Одеса: Артамонов 12о + 5пр, Браун 11, Новіков 10, Блейлок 9о + 5пр, Носков 9, Прокопенко 5, Монді 3о + 5пр, Заєць, Давидюк, Воєвода.

Дніпро: Тимофеєнко 15, Кравцов 15, Терел 14о + 6пд, Закурдаєв 11, Корнієнко 8, Санон 7о + 9пд + 7пр, Бобров 7о + 5пд, Глєбов 7о + 6пр, Натяжко 5, Шундель 4.

Черкаські Мавпи – Будівельник

Представники столиці заволоділи серйозним гандикапом у першій половині, і як підсумок перемогли - 99:83.

В середині першої чверті Черкаські Мавпи вели у рахунку в 11 очок. Їм вдалося реалізувати 7 з 9 пострілів і 4 з 4 штрафних. Проте, за подальші 5 хвилин підопічні Максима Міхельсона закинули лише один раз. Цим скористався Будівельник і не просто скоротив відставання, але забрав 10-хвилинку до свого активу – 27:24.

В другій чверті господарі показали ще гірший відсоток влучань. Лише 4 потрапляння у ціль з гри проти 12 у киян. Така величезна різниця дозволила гостям перемогти у 10-хвилинці в 19 очок, а на велику перерву піти з перевагою +22.

Після відпочинку підопічні Максима Міхельсона мобілізувалися і видали найрезультативнішу чверть у матчі серед обох команд – 31 набраний бал. Проте, Будівельник у цьому плані був не набагато гіршим – 25 очок. Прірва у рахунку між командами зберігалася.

В заключній частині колективи продемонстрували рівну боротьбу, про що символізує її рахунок – 18:18. Та це було лише на користь киян. Як підсумок, перемога Будівельника – 99:83. Черкаські Мавпи зробили величезну кількість помилок. Вони дали перехопити м’яч супернику 22 рази, тоді як самі ним заволоділи подібним чином лише 10 разів.

Черкаські Мавпи – Будівельник 83:99 (24:27, 10:29, 31:25, 18:18)

Черкаські Мавпи: Камерон Скотт 16 очок + 5 підбирань + 5 передач, Райт 24 очок + 2 підбирань + 3 передач, Скапінцев 6 очок + 1 підбирань + 3 передач, Янг 14 очок + 3 підбирань + 1 передач

Будівельник: Девое 22 очок + 2 підбирань + 2 передач, Девенпорт 17 очок + 9 підбирань + 4 передач, Джонсон 12 очок + 8 підбирань, Буртт 24 очок + 1 підбирань + 6 передач, Джонсон Джуніор 12 очок + 8 підбирань, Джефферсон 8 очок + 5 підбирань + 3 передач

Турнирна таблиця

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Дніпро" програв "Тернополю" в центральному матчі чергового ігрового дня регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч.

Підопічні Дениса Журавльова на рідному майданчику зазнали поразки – 79:87.