Михайлюк повернувся до стартового складу "Торонто" в НБА, але команда знову програла

765
Михайлюк повернувся до стартового складу 'Торонто' в НБА, але команда знову програла

У ніч проти четверга, 11 листопада, команди обох українських баскетболістів у НБА зазнали гостьових поразок. "Торонто Репторс" Святослава Михайлюка поступилися "Бостон Селтікс" з рахунком 88:104, а "Сакраменто Кінгз" Олексія Леня у результативному поєдинку не встояли перед "Сан-Антоніо Сперз" – 117:136.

Михайлюк після перерви у два матчі знову вийшов у стартовій п'ятірці канадської команди. Вихованець школи "Черкаських Мавп" набрав 10 очок за 19 хвилин у грі, реалізувавши обидва штрафні та чотири з п'яти двоочкових кидків. Також у статистиці Свята – одне перехоплення та одна втрата. Дивіться огляд зустрічі у залі "Бостон Гарден".

Центровий Олексій Лень зіграв 14 з половиною хвилин у матчі "Королів" у Сан-Антоніо та набрав 8 очок. Уродженець Луганської області реалізував два штрафні та три кидки з гри, забивши і слем-данк. Також у його пасиві три фоли та одна втрата.

Олексій Лень забиває зверху за Сакраменто.

Третя поразка поспіль опустила "Торонто" на дев'яте місце Східної конференції (6 перемог/6 поразок). "Сакраменто" займає також дев'яту позицію, але Заході, вигравши п'ять матчів із 12.

Наступну зустріч "Хижаки" Михайлюка проведуть уже в ніч проти п'ятниці, 12 листопада, у Філадельфії. А "Сакраменто" Леня на день пізніше побореться в Оклахомі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, український "Прометей" програв "Тенерифе" в Лізі чемпіонів ФІБА у напруженому матчі.