"Будівельник" обіграв "Дніпро": результати Суперліги Windrose 30 жовтня

4 хвилини
6,0 т.
Суперліга Windrose

У чемпіонаті України з баскетболу в суботу, 30 жовтня, грають чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. У Харкові місцеві "Соколи" перемогли "Черкаські Мавпи" 79:59. У другому матчі "Дніпро" поступився вдома "Будівельнику" 87:100.

Харківські Соколи краще провели першу половину матчу, отримавши перевагу за рахунок вдалої першої чверті, в якій команда Валерія Плеханова отримала двозначну перевагу. Мавпи не втримали Майка Девіса, який ще до великої перерви набрав 14 очок. Дювон Максвелл у гостей також набрав 14, але підтримки окрім Конате (8 очок) у нападі не отримав.

Мавпи реалізували лише 38% двоочкових та жодного з 4 триочкових, що не дозволило команді Максима Міхельсона претендувати на лідерство до великої перерви.

Харківські Соколи — Черкаські Мавпи

Виправити ситуацію після великої перерви Мавпам не вдалося. Харків’яни продовжували демонструвати якісну гру на обох кінцях майданчику, балансуючи між командною роботою та вдалою індивідуальною грою Девіса. У черкасців продовжувались серйозні проблеми у нападі, виправити які гостям не вдалося і після великої перерви.

Господарів контролювали матч протягом усієї ігрової дистанції і завершили домашній поєдинок за переконливої 20-очкової переваги — 79:59.

Харківські Соколи виграли сьомий матч поспіль і забронювали за собою друге місце в турнірній таблиці за підсумком першого кола. Мавпи із 8 поразками у 10 матчах залишились на останній 12-й позиції

Соколи в наступному матчі 5 листопада вдома зіграють проти Дніпра, а Мавпи 4 листопада на виїзді зіграють проти Будівельника.

30 жовтня. Харків, ФСК Локомотив

Харківські Соколи — Черкаські Мавпи 79:59 (24:14, 16:15, 20:18, 19:12)

Дніпро — Будівельник

Дніпро приймав Будівельник в одному з найцікавіших матчів шостого ігрового тижня Суперліги Windrose.

Команди провели яскраву першу половину — рівну та результативну. Суперники відіграли дві бойові чверті і в обох мінімальну одноочкову перевагу мали гості. У Ігорса Міглінієкса традиційно вели за собою в нападі команду Джиан Клавелл та Дрю Гордон, які ще до великої перерви набрали 15 та 13 очок відповідно. Майкл Стоктон відмінно виконусав свої прямі обов’язки, віддавши за дві чверті 8 результативних передач, а кияни на команду оформили 18 асистів за половину на 20 влучних кидках з гри.

Дніпро в атаці традиційно діяв командніше, також у колектива Дмитра Болдаєва результативно зіграла лава запасних, яка дала 19 очок за першу частину гри. Дніпро мав серйозну перевагу на підбираннях, зібравши 10 відскоків у фарбі киян ще до великої перерви. Але цього виявилось недостатньо, щоб піти на велику перерву у статусі лідера — 53:51 на користь Будівельника після двох чвертей.

Третя чверть також пройшла у рівній боротьбі, команди обмінялися ривками, і в цьому матчі все вирішувалося на заключному відрізку, який краще провели гості. Дніпро не втримав потужний квартет гостей: Клавелл, Гордон, Близнюк та Стоктон якнайкраще виконали свою роботу, вирішили долю матчу на користь киян.

Будівельник набрав більше очок у трисекундній та у швидкому нападі, що стало ключем до перемоги команди Міглінієкса. Кияни виграли виїзний матч із рахунком 100:87, здобувши свою єдину перемогу в рамках ігрового тижня.

Дніпро 5 листопада на виїзді зіграє проти Соколов, а Будівельник 4 листопада вдома прийматиме Черкаські Мавпи.

30 жовтня. Дніпро, СК Шиннік

Дніпро — Будівельник 87:100 (25:26, 26:27, 16:16, 20:31)

Дніпро: Бобров 12, Санон 10 + 4 підбирання + 3 передачі — 5 втрати, Купер 11 + 7 передач + 6 перехоплень + 4 підбирання, Шундель 6, Павлов 4 — старт, Вон 17, Кравцов 14 + 6 підбирань, Зотов 7, Тимофеєнко 4, Крутоус 2, Колдомасов 0

Будівельник: Клавелл 35 + 7 підбирань + 5 передач — 6 втрат, Гордон 22 + 7 підбирань + 4 передачі, Стоктон 14 + 13 передач, Браун 10, Кобець 0 — старт, Близнюк 15 + 6 передач + 4 підбирання, Апшоу 4 + 6 передач + 4 підбирання, Кондраков 0, Гутман

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Прометей" з неймовірною працею здобув дев'яту поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті, лише на останніх хвилинах зумівши зламати опір зухвалого новачка дивізіону "Кривбасу" – 80:72. У свою чергу "Київ-Баскет" здобув свою шосту перемогу, перегравши вдома "Одесу" – 90:65.