Труднощі чемпіона, сенсація у Тернополі: результати Суперліги Windrose 29 жовтня

3 хвилини
6,1 т.

БК "Прометей" із неймовірними труднощами здобув дев'яту поспіль перемогу у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose. Команда Ронена Ґінзбурга лише на останніх хвилинах на своєму майданчику зуміла зламати опір зухвалого новачка дивізіону "Кривбасу" – 80:72.

Господарі вважалися явними фаворитами зустрічі, проте зненацька зіткнулися з труднощами. При цьому варто сказати, що ще в середу, 27 жовтня, "Прометей" провів матч Ліги чемпіонів в Італії, що, ймовірно, далося взнаки на фізичному стані команди Ґінзбурга.

Поєдинок проти "Одеси" розпочався загалом вдало для господарів, які контролювали більшу частину першого періоду. Однак наприкінці чинні чемпіони пропустили ривок 2:9.

Цей момент надихнув гостей, які повірили у свої сили та завершили першу половину на свою користь.

Третя 10-хвилинка стартувала вдало для "Прометея", який заробив фору "+4", але відразу опинився в ролі того, хто наздоганяє. Вирішальну 10-хвилинку гості розпочали з перевагою у два очки. Господарям спочатку вдалося увійти вперед, проте потім вони дали піти суперникові у відрив відрізком 0:7.

Після цього на паркеті розпочалися справжні гойдалки. У результаті наприкінці "Прометею" вдалося вирвати перемогу.

"Прометей" – "Кривбас" – 80:72 (19:22, 19:17, 13:14, 29:19)

В іншому матчі ігрового дня справжню сенсацію створив "Тернопіль". Підопічні Дмитра Забірченка на своєму паркеті здобули перемогу над южненським "Хіміком" – 72:64.

"Тернопіль" обіграв "Хімік".

Гості лише на старті першого періоду підтверджували свій статус лідера. Однак потім тернополяни підняли темп і почали щораз проводити результативні атаки.

Прекрасно себе проявляв чорногорський форвард Володимир Дашич, який за підсумком набрав 16 очок. Саме його дії допомогли господарям піти у відрив та створити фундамент майбутньої перемоги.

На другу половину гості вийшли із твердим бажанням повернутися у гру, але "Тернопіль" досить спокійно тримав суперника на комфортній дистанції. Ба більше, господарі виграли третій період, здобувши фору "+15".

У четвертій чверті підопічні Забірченка показали впевнений та надійний баскетбол, захистивши свою перемогу.

"Тернопіль" – "Хімік" – 72:64 (19:12, 23:19, 16:12, 14:21)

Зі свого боку "Київ-Баскет" здобув свою шосту перемогу в сезоні Суперліги. Команда Айнарса Багатскіса вдома переграла "Одесу" – 90:65.

"Київ-Баскет" обіграв "Одесу"

Столичний колектив вийшов на поєдинок на тлі втоми після гри у Кубку Європи ФІБА у Польщі. Проте латвійський наставник киян зумів підготувати свою команду до відповідальної гри.

Після невеликого розгойдування у першій чверті "бджоли" почали нарощувати темп у другому періоді. "Київ-Баскет" пішов у відрив, зумівши досягти двозначної переваги.

У великій перерві наставник жителів півдня Олег Юшкін спробував внести корективи в гру своєї команди. "Одеса" намагалася повернутись у гру, але кияни досить спокійно реагували на результативні дії суперника.

У результаті господарі майданчика у четвертому періоді просто не залишили шансів опоненту – 28:14, здобувши два очки у турнірну таблицю.

"Київ-Баскет" – "Одеса" – 90:65 (18:17, 23:16, 21:18, 28:14)

У битві ж середняків чемпіонату "Запоріжжя" вдома переграло в запеклій боротьбі гостей із Миколаєва.

"Запоріжжя" – "Миколаїв" – 93:87 (19:22, 24:23, 18:21, 32:21)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні БК "Дніпро" перервав серію з двох поразок поспіль у Суперлізі Windrose.