Розгром від лідера: результати Суперліги Парі-Матч 3 лютого

8,2 т.
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу відбулися два матчі в Суперлізі Парі-Матч. Зустрічі пройшли в Миколаєві та Запоріжжі.

Лідер національної першості, дніпровський "Дніпро", здобув перемогу над БК "Запоріжжя". Матч регулярного сезону на паркеті ДС "ЗАС" завершився з рахунком 64:90.

Суперліга
Суперліга
Суперліга

На відміну від попередньої гри в Миколаєві, в цій зустрічі дніпряни з перших хвилин захопили ініціативу і не віддавали її до кінця зустрічі.

Суперліга
Суперліга
Суперліга

Якщо до четвертої десятихвилинки у аутсайдера чемпіонату ще залишалися якісь примарні надії на овертайм, то в останній чверті володар Кубка України буквально зім'яв суперника.

Читайте: Збірна України проведе в Києві найважливіші матчі відбору на Євробаскет

Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга

Свій наступний поєдинок підопічні Дениса Журавльова проведуть 11 лютого вдома проти "Політехніка".

БК "Запоріжжя-ZOG" - "Дніпро" 64:90 (12:20, 18:22, 22:20, 12:28)

"Запоріжжя": Кожем'якін (14 + 7 втрат), Кондраков (3 + 4 підбирання + 4 передачі), Щепкін (17 + 4 підбирання), Нікітін, Ясиненко (6) - старт; Буц, Анісімов (21 + 8 підбирань + 4 втрати), Теряник (3), Ворник, Ткачук

"Дніпро": Мішула (15 + 6 передач), Вільховецький (7 + 4 підбирання + 4 втрати +3 перехоплення), Ревзін (9 + 5 передач), Глєбов (15 + 7 передач), Тимофієнко (8 + 8 підборів) - старт; Шундель (10 + 4 підбирання), Закурдаев (6), Шевченко (9 + 7 підбирань), Мироненко (7), Сизов (4).

У другій грі дня харківський "Політехнік" завдав несподіваної поразки МБК "Миколаєву" - 89:83.

Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга

Гості лідирували більшу частину часу, лише в третьої десятихвилинки відпустивши суперника на 7 очок. Підопічні Тимура Арабаджи ударно провели кінцівку і добули заслужену перемогу.

Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга
Суперліга

МБК "Миколаїв" - "Політехнік" 83:89 (20:24, 20:15, 16:25 27:25)

"Миколаїв": Тонченко (4), Мусієнко, Носков (13 + 5 передач + 5 втрат), Онуфрієв (11 + 7 підбирань), Кушніров (15 + 5 підбирань) - старт; Іванов (6), Шостуха (17), Давидюк (2), хохоник, Попов (15 + 5 підбирань + 5 передач).

"Політехнік": Йованович (22), Козлов (11 + 6 передач), Барнс (17 + 6 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення), Рочняк (14 + 7 підбирань), Вуйович (21 + 10 підборів) - старт; Рудаков (2), Кузнецов, Тарасенко (2), Колотилов

Нагадаємо, що раніше "Дніпро" лише в овертаймі здолав "Миколаїв".