Триллер і нервування: результати Суперліги Парі-матч 1 лютого

7,3 т.
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 1 лютого, відбулися чергові поєдинки в Суперлізі Парі-Матч. Найцікавішим видався поєдинок у Миколаєві, де лідер першості "Дніпро" потріпав нерви своїм шанувальникам, здобувши в овертаймі вольову перемогу над "корабелами" 85:75.

Господарі паркету з перших хвилин організували проблеми баскетболістами з "Дніпра", розстрілюючи їх кільце точними "трюльник". У другій чверті перевага підопічних Володимира Поляха становило 12 пунктів, але після великої перерви трапився справжній провал.

Читайте: Подія року! Визначився переможець Матчу зірок Суперліги

"Миколаїв" пропустив ривок 4:21 який і став фатальним для команди. У четвертій чверті господарі згадали про фанатів і змогли повернути собі перевагу. Останні дві хвилини обидві команди влаштували справжні "гойдалки" в рахунку, так і не виявивши переможця. Гра перейшла в овертайм, де більш вдалими виявилися гості.

МБК "Миколаїв" - "Дніпро" 75:85 ОТ (25:26, 22:11 4:21, 20:13, 4:14)

"Миколаїв": Тонченко (2), Шостуха (9), Носков (19 + 7 підбирань + 4 потер), Онуфрієв (9 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Кушніров (19 + 11 підборів) - старт; Мусієнко, Давидюк (5), Попов (10 + 9 підбирань), Хохоник (2).

"Дніпро": Мішула (11), Вільховецький (7 + 4 підбирання + 4 передачі), Ревзін (7 + 4 передачі), Глєбов (17 + 8 передач), Тимофієнко (18 + 18 підборів) - старт; Шундель (10 + 5 передач), Шевченко (7 + 5 підборів), Сизов (6 + 5 підборів), Закурдаев

Не нудьгували глядачі і на трибунах запорізького Палацу спорту "ЗАС", де місцевий баскетбольний клуб в цьому трилері поступився гостям з харківського "Політехніка" - 83:89.

"Козаки" з перших хвилин захопили ініціативу в матчі і по ходу першої половини лідирували з перевагою в +12. Але підопічні Валерія Плеханова рано повірили в успіх і розгубили весь гандикап, дозволивши "Політеху" первести гру в овертайм, а там і вирвати перемогу.

БК "Запоріжжя-ZOG" - "Політехнік" 83:89 ОТ (22:16 15:18 16:22, 20:17, 10:16)

"Запоріжжя": Ткачук (0 + 5 передач), Кондраков (11), Щепкін (33), Нікітін (10 + 9 підбирань), Анісімов (4 + 10 підборів) - старт; Буц, Ясиненко (4), Теряник (2), Ворник (4 + 8 підбирань + 3 блок-шота), Кожем'якін (15).

"Політехнік": Йованович (18 + 6 передач), Барнс (17 + 7 підбирань + 6 передач + 4 втрати), Рудаков (6), Колотилов, Рочняк (14 + 12 підборів) - старт; Козлов (11 + 11 підбирань + 4 передачі), Кузнецов, Тарасенко (8 + 4 підбирання), Вуйович (15 + 11 підбирань + 3 перехоплення).

Поєдинки національного баскетбольної першості України в елітному дивізіоні продовжаться 2 лютого іграми "Хімік" - "Черкаські Мавпи" (18:00) і "БІПА-Одеса" - "Будівельник" (19:00).

Як повідомляв "Обозреватель", український баскетболіст Богдан Близнюк встановив рекорд NCAA .