Лень показав приголомшливу влучність проти команди Леброна Джеймса, Михайлюк – на карантині

5,4 т.

Примітний матч у ніч проти середи, 5 січня, зіграв у НБА українець Олексій Лень. Його команда, "Сакраменто Кінгз", зустрічалася в Лос-Анджелесі з "Лейкерс" найзнаменитішого баскетболіста планети – Леброна Джеймса. Гості боролися, але поступилися з рахунком 114:122.

Наш центровий за 18 хвилин у грі набрав 9 очок, реалізувавши всі свої кидки з гри! В активі Леня один влучний триочковий і три середні кидки. Також Алекс зробив вісім підбирань та дві передачі, отримав два фоли та здійснив три втрати.

Алекс Лень у грі проти "Лейкерс".

Леброн Джеймс виявився найрезультативнішим у складах обох команд. За 36 хвилин лідер "Лейкерс" набрав 31 очко, здійснивши 12 влучних кидків із гри з 26. Дивіться огляд зустрічі.

А ось "Торонто Репторс" здобули перемогу над "Сан-Антоніо Сперз" без Святослава Михайлюка – 129:104. Українця було відправлено на самоізоляцію через коронавірусний протокол зі здоров'я та безпеки, пише сайт BasketNews. Канадська команда піднялася на дев'яте місце Східної конференції, вигравши та перемігши по 17 разів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Михайлюк та Лень з перемог розпочали рік у НБА.

У той же час стало відомо, що Матч зірок Суперліги пройде у Києві.