"Київ-Баскет" несподівано програв у 2-му матчі 1/2 фіналу Суперліги Паріматч

2,1 т.
Київ-Баскет Запоріжжя

У чемпіонаті України з баскетболу в четвер, 27 травня, відбувся другий півфінальний матч Суперліги Паріматч. Столичний "Київ-Баскет" на домашньому майданчику ДС "Венето" зазнав несподіваної поразки від БК "Запоріжжя" – 66:73. Рахунок у серії до 3 перемог став 1:1.

Київ-Баскет — Запоріжжя

Команда Валерія Плеханова краще стартувала та краще за суперника провела першу половину. У порівнянні з першим матчем гості якісніше захистилися та вдаліше використали свої можливості у нападі. Традиційно ефективно у нападі зіграв лідер запоріжців Кеффі та тандем бігменів Маяускас - Тихонов.

У Київ-Баскета свої кидки влучив Мішула та лідером на майданчику був капітан Близнюк, який допоміг киянам скоротити відставання наприкінці другої чверті. Максимальній відрив гостей під час першої половини сягав 13 балів, але за рахунок ривка перед великою перервою Київ-Баскет скоротив відставання до 3 очок. 42:39 — перша половина за Запоріжжям.

У третій чверті господарям вдалося лише двічі зрівняти рахунок, гості втримали перевагу та пішли на останню перерву між чвертями за переваги у 4 очки на свою користь. В цьому матчі все вирішувалося в заключній десятихвилинці, під час якої на майданчику розгорнулася справжня баскетбольна бійка з фізичним протистоянням від гравців обох команд.

Ключова боротьба розгорнулася у трисекундній, де запоріжці були переконливішими. Команда Валерія Плеханова набрала більше очок через фарбу та отримала більше очок другого шансу. БК Запоріжжя відійшов від стартової невдачі в серії та, продемонструвавши характер, виграв другий матч у півфіналі з рахунком 74:66.

Дмитро Тихонов завершив матч із дабл-дабл в активі, додавши до 12 очок 10 підбирань та 3 блок-шота, а його рейтинг ефективності становив рекордні у складі переможців 23 бали.

Наступну третю гру серію команди зіграють 31 травня вже на майданчику БК Запоріжжя — у ПС Юність о 18:00.

Суперліга Паріматч. Плей-оф, 1/2 фіналу

Матч №2

Київ-Баскет — Запоріжжя 66:74 (17:25, 22:17, 17:18, 10:14)

Київ-Баскет: Близнюк 20 + 10 підбирань + 4 передачі + 2 блок-шота, Ковальов 8, Крутоус 2, Мессі 2, Коренюк 2 — старт, Янг 13 + 8 передач, Мішула 8, Павлов 7 + 5 підбирань, Тібодо 4

Запоріжжя: Кеффі 17 + 9 передач - 5 втрат, Тихонов 12 + 10 підбирань, Сізов 11, Мальчевський 8, Грицак 4 — старт, Маяускас 15 + 6 підбирань + 3 перехоплення, Міхєєв 7

Як повідомляв OBOZREVATEL, у вівторок, 25 травня, в першій грі півфінальної "Київ-Баскет" на домашньому майданчику ДС "Венето" здобув перемогу над БК "Запоріжжя" – 77:53.

Крім "Київ-Баскета" і "Запоріжжя" до півфіналу вийшли "Прометей" із Кам'янського і "Дніпро". Ця пара стартує на стадії 1/2 фіналу з 28 травня.