"Київ-Баскет" упевнено переміг "Одесу" в Суперлізі Windrose

12,0 т.
'Київ-Баскет' упевнено переміг 'Одесу' в Суперлізі Windrose

Столичний "Київ-Баскет" здобув переконливу перемогу над "Одесою" у черговому матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. Колектив Айнарса Багатскіса був сильнішим на своєму майданчику – 84:60.

Зі стартовим вкиданням кияни почали доводити свій статус фаворита. При цьому в гостей гра зовсім не пішла. Ще у першій чверті перевага столичних "бджіл" досягла 12 очок.

Друга 10-хвилинка вийшла провальною для баскетболістів "Одеси". Вони зуміли набрати лише шість пунктів. Цей момент фактично визначив результат поєдинку. "Київ-Баскет" продовжував упевнено почуватися на паркеті.

Після великої перерви відрив господарів перевалив за "+30". У заключному періоді "бджолам" не становило труднощів довести поєдинок до підсумкової перемоги і здобути чергові два очки до турнірної таблиці чемпіонату й наздогнати сусідів із "Будівельника".

"Київ-Баскет" – "Одеса" – 84:60 (22:10, 19:6, 24:18, 19:26)

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Дніпро" та київський "Будівельник" здобули чергові перемоги у Суперлізі Windrose.