Успіхи "Дніпра" та "Будівельника": результати Суперліги Windrose 16 січня

4 хвилини
12,4 т.
'Будівельник' переміг 'Харківських Соколів'

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 16 січня, були зіграні чергові три поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. "Будівельник" у гостях виграв у "Харківських Соколів" (81:73), "Дніпро" впевнено переміг "Черкаських Мавп" ( 87:66 ), а "Миколаїв" на останніх секундах програв "Запоріжжю" (72:73).

Матч Харківські Соколи – Будівельник можна розділити на дві частини: до великої перерви на паркеті домінували господарі, які на екваторі другої чверті отримали рекордні в цьому матчі 22 очки переваги. Відмінну першу частину матчу провів центровий господарів Александар Зечевіч, який ще до великої перерви записав до активу 17 очок.

Будівельник почав повертатися ще до великої перерви, а в другій половині матчу взявся за роботу ще більш завзято. Команда Ігорса Міглінієкса за першу половину пропустила 45 очок, а за другу — 28. При цьому кияни зіграли значно результативніше. Наприкінці третьої чверті гості відібрали лідерство і не віддавали його до завершення матчу. Кияни переграли суперника в фарбі (42 очка проти 22) та мали кращі загальні кидкові показники, але ключем до камбек гостей став захист.

Харківські Соколи — Будівельник

Будівельник, продемонструвавши характер, здобув виїзну перемогу над Харківськими Соколами з рахунком 81:73. Ресурсів на те щоб втримати та відповісти супернику Валерію Плеханову, який не міг у цьому матчі розраховувати на лідера команди Майка Девіса, не вистачило. Кияни повели в сезонній серії з харків’янами (2-1).

Найкращими у переможців стали Дрю Гордон, у якого 15 очок та 16 підбирань, а також Богдан Близнюк, який набрав 24 очки.

Будівельник свій наступний матч зіграє 21 січгя проти Київ-Баскета, а Соколи 20 січня на виїзді протистоятимуть Миколаєву.

Харківські Соколи — Будівельник 73:81 (26:9, 19:25, 15:27, 13:20)

ХС: Зечевіч 22 + 9 підбирань, Сімонс 14 + 5 підбирань + 2 перехоплення, Граф 9, Глєбов 6 + 7 підбирань + 3 передачі, Шевченко 0 — старт, Магоні 15, Кузнецов, Нікітін 3

Будівельник: Близнюк 23 + 4 передачі, Гордон 15 + 16 підбирань, Гудвін 10 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Стоктон 8, Браун 6 — старт, Рендл 14, Конєв 5, Кондраков 0, Прокопенко 0

Дніпро – Черкаські Мавпи

Дніпро впевнено обіграв Черкаські Мавпи у матчі Суперліги Windrose.

Розпочали господарі гру досить впевнено, як і усю першу десятихвилинку. Особливо виділялися Донелл Купер, який багато асистував партнерам, і Сергій Павлов. А ось Мавпи старт матчу відверто провалили, а реалізація команду підводила. У підсумку Дніпро вів +16 перед першою перервою. Виправились гості вже у другій чверті і зуміли дещо скоротити відставання завдяки ривку 11:2, проте під кінець чверті Дніпро активізувався і на велику перерву господарі пішли з перевагою +11.

Зі старту другої половини матчу Дніпро продовжив домінувати на паркеті, поєднуючи це з реалізацією. Черкаські Мавпи часто програвали підбирання, а також не встигали за суперником після втрат. Гості поступалися в 16 очок. У заключній десятихвилиці Мавпи наздогнати суперника не змогли. Зусиль Айзека Хамільтона виявилось замало, а ось у господарів Купер оформив тріпл-дабл, допомігши Дніпру перемогти Мавп втретє в сезоні.

Наступний матч Дніпро проведе з Кривбасом на виїзді 20 січня, а Черкаські Мавпи зіграють з Тернополем днем пізніше.

Дніпро – Черкаські Мавпи 87:66 (29:14, 14:18, 25:15, 19:19)

Дніпро: Купер (10 очок + 11 підбирань + 10 ассистів), Крутоус (10), Павлов (16 + 4 підбирання), Закурдаев (6), Кравцов (6 + 6 підбирань), Шундель (13), Колдомасов (2), Бобров (7 + 12 підбирань), Тимофеенко (6), Загреба (2), Зотов (9 + 4 підбирання)

Черкаські Мавпи: Кольченко (10), Попов (4), Ткаченко (7), Шаліч (10 + 6 підбирань), Конате (0), Хамільтон (23 + 8 підбирань), Бондаренко (4), Приймак (6 + 4 підбирання), Сергеев (2 + 6 підбирань)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Київ-Баскет" здолав удома "Хімік" з Южного (82:65), а матч між "Тернопільом" та "Одесою" завершився з рахунком 78:73.