"Київ-Баскет" обіграв прямого конкурента в битві за "срібло" Суперліги

1,5 т.
'Київ-Баскет' обіграв прямого конкурента в битві за 'срібло' Суперліги

Столичний "Київ-Баскет" здобув перемогу над БІПою 73:68 у межах львівського баблу регулярного чемпіонату чоловічої Суперліги.

Перша половина гри пройшла в рівній боротьбі. В середині другої чверті БІПА зуміла створити собі невеликий запас у 8 очок, але кияни відігрались і завдяки данку Заплотинського пішли на велику перерву, виграючи 37:36.

А в кінцівці третьої чверті, багато в чому завдяки декільком вдалим поспіль атакам Кінгсбі, кияни пішли у відрив, який на початку останньої чверті досяг +12. Але БІПА відповіла ривком 2:13, скоротивши до мінімуму своє відставання за 2 хвилини до кінця гри – 67:66. Кінцівку більш вдало провели гравці "Київ-Баскету", вигравши матч.

Завдяки перемозі над конкурентом "Київ-Баскет" зберіг друге місце в таблиці та робить серйозну заявку на медалі за підсумком сезону.

Найрезультативнішим у матчі став американський легіонер "Київ-Баскету" Даня Кінгсбі, який набрав 29 очок. В одеситів 20 очок набрав Унгурян, 18 очок та 7 підбирань у Кабацюри.

Завтра, 17 березня, "Київ-Баскет" зіграє проти "Політехніки-Галичини", а одесити 24 березня проведуть в Южному перенесений матч проти "Черкаських Мавп".