Перемоги "Черкаських Мавп" та "Будівельника": результати Суперліги Windrose 18 листопада

4 хвилини
4,8 т.
Перемоги 'Черкаських Мавп' та 'Будівельника': результати Суперліги Windrose 18 листопада

У чемпіонаті України з баскетболу у четвер, 18 листопада, граються два матчі Суперліги Windrose. У Южному "Черкаські Мавпи" обіграли "Хімік" (76:63), а "Одеса" поступилася "Будівельнику" (76:92).

У Южному на старті поєдинку був рівний баскетбол. Черкасців за собою повели Іван Ткаченко та Дювон Максвелл. Капітан поцілив два з двох дальніх, тоді як Дювон непогано працював на обох щитах і влучав із середньої дистанції. Хімік відповідав більше за рахунок командних дій, обидва суперники трималися на короткій відстані одна від одної. Врешті на першу перерву команди пішли за невеличкої перерви гостей – 17:19.

Хімік – Черкаські Мавпи

У другій чверті атакувальний ритм піймав Айзек Хемілтон. Американський захисних влучав як здалеку, так і з трисекундної зони. За короткий проміжок часу Мавпи отримали лідерство у 8 очок. Запал Айзека підтримали й інші партнери. Так, у певний момент перевага черкасців сягнула 13 очок, а на велику перерву команда зберегла 10-очкове лідерство.

Друга половина стартувала за господарями. Южненці здійснили швидкий ривок і за кілька хвилин практично повністю відіграли відставання. Однак у певний момент черкасці зібралися і зупинили натиск суперника, провівши свій ривок наприкінці чверті і зберегли 6-очковий гандикап.

У четвертій чверті Черкаські Мавпи відіграли максимально холоднокровно і чітко. Хімік наближався в рахунку, але неодмінно отримував відповідь. Черкасці зупиняли суперника в захисті, втікали у швидкі прориви. Ключові кидки брали на себе як Дугат і Маквселл, так і Конате й Кольченко. У підсумку, Мавпи вже не відпустили свого і здобули перемогу – 63:76.

Хімік Черкаські Мавпи 63:76 (17:19, 13:21, 18:14, 15:22)

Наступний матч Мавпи проведуть 20 листопада на виїзді проти Одеси. Початок о 16:00.

Одеса – Будівельник

Одеса програла вдома Будівельнику в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 76:92.

Гості уже на початку зустрічі продемонстрували господарям, що тим розраховувати на переможні бали буде вкрай важко. Якщо стартову 10-хвилинку одесити змогли завершити з шестиочковим дефіцитом, то у другій чверті відставання стало невпинно зростати. Навіть поступаючись господарям у реалізації дальніх спроб, гості настільки переважали за іншими показниками, що виграли першу половину в 17 очок.

Найрезультативнішим у гостей в першій половині став Богдан Близнюк – 11 очок.

У другій половині господарі намагалися зачепитися за боротьбу, не капітулюючи завчасно. Непогано й надалі вдавалися одеситам дальні кидки, але навіть з перевагою за ними надто багато вони відставали. Не вдавалася результативна гра Агафонову та Келлісону. Натомість у гостей результативного в першій половині Близнюка в другій підтримали Конєв та Гордон. Десять очок після двох за першу половину набрав дебютант киян Джером Рендл.

Відтак гості впевнено довели матч до 11-ї перемоги, завдавши Одесі десятої поразки в Суперлізі Windrose.

Одеса наступний поєдинок грає 20 листопада вдома проти Черкаських Мавп. Будівельник того ж дня гратиме на виїзді проти Хіміка.

Одеса – Будівельник – 76:92 (14:20, 13:24, 25:26, 24:22)

Нагадаємо, що кілька днів тому в Кривому Розі місцевий "Кривбас" поступився Прометею" (58:71).

Раніше "Хімік" програв "Київ-Баскету" (69:93), БК "Одеса" була слабшою за БК "Тернопіль" (62:72), а "Прометей" обіграв у гостях "Миколаїв" (89:55).