"Прометей" удруге в сезоні переміг "Кривбас" у Суперлізі Windrose

3 хвилини
4,9 т.
Кривбас — Прометей

У чемпіонаті України з баскетболу у вівторок, 16 листопада, відбувся єдиний поєдинок регулярного сезону Суперліги Windrose. У Кривому Розі місцевий "Кривбас" поступився Прометею" (58:71).

Господарі краще почали матч. Команда Артема Сліпенчука, вигравши першу чверть, лідирувала в рахунку протягом майже всієї першої половини. Прометей погано виглядав у нападі в дебюті гри, але потім, додавши, зумів відібрати лідерство. Гості вирівняли гру і вже під велику перерву мали кращі кидкові показники.

Після рівної першої половини чемпіон України чітко позначив свій статус фаворита у другій частині гри. Команда Ронена Гінзбурга вже не дозволяла собі слабких відрізків у нападі та додала у захисті. Відсоток реалізації кидків з гри у Кривбаса впав до 33%, господарі почали програвати підбирання та не втримали гостей у захисті.

Прометей довів свою перевагу у трьох із чотирьох чвертей матчу і завершив гру комфортною виїзною перемогою з рахунком 71:58. Кривбас провів сильну першу чверть, але на дистанції господарі не змогли чинити опір команді зі Слобожанського.

Це 9 поразка Кривбаса у 14 матчах, а Прометей подовжив переможну серію на старті регулярного чемпіонату до 13 поєдинків. Рахунок у сезонній серії — 2:0 на користь Прометея.

Кривбас 19 листопада зіграє в столиці проти Київ-Баскета, а Прометей у цей же день прийматиме Дніпро в центральному матчі тижня.

Суперліга Windrose. Регулярний чемпіонат

Кривий Ріг, СК КТУ

Кривбас — Прометей 58:71 (18:13, 14:23, 18:22, 8:13)

Кривбас: Коренюк 10 + 7 підбирань, Поповіч 10 + 8 підбирань, Коупленд 8 + 4 передачі, Артамонов 4 + 5 передач + 4 підбирання, Полайт 4 + 7 підбирань — старт, Латковіч 12 — 3 втрати, Лихой 3, Мотлі 3, Фролов 2 — 3 втрати, Бондарчук 2, Старцев 0

Прометей: Кеннеді 20 + 11 підбирань + 4 перехоплення + 3 передачі + 1 блок-шот, Харрісон 17 + 6 підбирань, Еванс 11, Сидоров 4, Липовий 0 — старт, Білан 11 + 7 підбирань, Лукашов 4, Петров 2, Доу 2

Як повідомляв OBOZREVATEL, у неділю, 14 листопада, у Кривому Розі місцевий "Кривбас" поступився "Запоріжжю" (58:69), "Хімік" програв "Київ-Баскету" (69:93), БК "Одеса" була слабшою за БК "Тернопіль" (62:72), а "Прометей" обіграв у гостях "Миколаїв" (89:55).