Перемоги "Київ-Баскета" та "Прометея": результати Суперліги Windrose 14 листопада

6 хвилин
6,5 т.
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу в неділю, 14 листопада, грають чергові поєдинки регулярного сезону Суперліги Windrose. У Кривому Розі місцевий "Кривбас" поступився "Запоріжжю" (58:69), "Хімік" програв "Київ-Баскету" (69:93), БК "Одеса" була слабшою за БК "Тернопіль" (62:72), а "Прометей" обіграв у гостях "Миколаїв" (89:55).

Запоріжжя краще розпочало матч і навіть вийшло вперед на 10 очок до кінця першої чверті, але вже до середини другої десятихвилинки господарі зуміли відіграти відставання і на велику перерву команди пішли за рівного рахунку 32:32.

На початку третьої чверті вже Кривбас зробив ривок 8:0, але тепер уже гості швидко відновили статус-кво. У підсумку на останню перерву команди пішли з +6 для Запоріжжя, котрі гості забезпечили собі трьома результативними атаками за останню хвилину.

Першу половину останньої чверті Запоріжжя тримало свою перевагу у 7-8 очок, а потім зуміло збільшити її до 13 очок, що забезпечило перемогу команді Станіслава Овдєєнка.

Кривбас – Запоріжжя

За однакової влучності (40%) ключем до перемоги Запоріжжя стала більша кількість атак – 55 проти 67. Також гості виграли на підбираннях 30 на 51.

Найрезультативнішим у матчі став Дейшон Френсіс, який зробив дабл-дабл з 15 очок та 12 підбирань. У гостей 14 очок на рахунку Владислава Коренюка.

Кривбас у вівторок, 16 листопада, в наступному своєму матчі прийме Прометей, а Запоріжжя 19 листопада дома зіграють проти Харківських Соколів.

Кривбас – Запоріжжя 58:69 (12:19, 20:13, 17:23, 9:14)

Кривбас: Коренюк 14, Коупленд 3, Артамонов 10 + 6 передач, Попович 5 + 8 підбирань, Полайт 3 – старт; Мотлі 8, Латкович 7, Бондарчук 5, Старцев 3.

Запоріжжя: Максвелл 9 + 5 підбирань, Мальчевський 13 + 6 підбирань, Тітов 8, Френсіс 15 + 12 підбирань, Сізов 11 + 11 підбирань – 6 втрат – старт; Удрас 9 + 10 підбирань, Морозов 2, Міхєєв 2, Соколенко.

Хімік – Київ-Баскет

Київ-Баскет впевнено обіграв Хімік в Южному 93:69.

Команди розпочали гру на зустрічних курсах, але в середині стартової десятихвилинки Київ-Баскет зумів організувати ривок. Головним його творцем став Дмитро Скапінцев, на рахунку якого 7 із 15 перших очок гостей в матчі. Надалі Київ-Баскет почав діяти ще впевненіше і виграв чверть с двозначною перевагою.

У другій десятихвилинці Хімік не зміг змінити ситуацію на майданчику. Фірмовий захист команди Віталія Степановського не працював. У нападі також були серйозні проблеми. За першу половину господарі не реалізували жодної з 6 триочкових спроб. Натомість Київ-Баскет показав точність 5/10 з дальньої дистанції, що фактично зробило різницю +15 на табло.

Хімік значно додав в активності після перерви і намагався організувати камбек. Господарів стримувала відсутність дальніх влучань. У той же час Київ-Баскет продовжував ефективно діяти на периметрі, демонструючи реалізацію вище 50%. Це дозволило зберегти комфортну перевагу перед заключною чвертю.

Київ-Баскет результативно розпочав четверту десятихвилинку, на що Хімік не зміг дати рівнозначну відповідь. Команда Степановського за весь матч так і не змогла хоча б раз влучити з-за дуги (0/15). Як наслідок Київ-Баскет здобув переконливу перемогу.

Хімік наступний поєдинок зіграє вдома 18 листопада проти Черкаських Мавп. Київ-Баскет 19 листопада прийматиме Кривбас.

Хімік – Київ-Баскет 69:93 (14:27, 19:21, 24:21, 12:24)

Хімік: Джонс 18о + 5пд, Морріс 11о + 9пд, Ковляр 7, Спенсер 2, Мироненко 0 – старт; Едвін 24, Козак 4, Антіпов 3о + 5пд, Рябчук, Завадський.

Київ-Баскет: Вудсон 17, Кеффі 14, Скапінцев 11о + 10пд, Войналович 11, Вашингтон 3 – старт; Томпсон 14, Гаррет 12о +9 пд, Тиртишник 7, Анікієнко 4, Іванов

Одеса – Тернопіль

Одеса програла вдома Тернополю в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose – 62:72.

В Одесі зійшлися сусіди по нижній частині турнірної таблиці чемпіонату. Наразі приблизно рівні за класом суперники намагалися з початком боротьби нічим не поступатися опоненту. Згодом все ж краще до боротьби адаптувалися гості. Тернополяни переважали одеситів у грі під щитами, більше атакували. Активно ввійшов у боротьбу Джозеф Фурстингер, який став найрезультативнішим у першій половині – 14 очок. Одесити постійно наздоганяли гостей, втім різниця в рахунку не перевищувала шести очок.

У третій чверті у господарів розладналася взаємодія в захисті, натомість гості посилили агресію в атаці. Наздогнав Фурстингера за реалізацією Домінікас Домаркас – 14 очок. Максим Сандул впритул підібрався до дабл-дабл – по 9 очок та підбирань. Відтак загальна перевага Тернополя на заключну чверть зросла до 19-ти очок.

Такої переваги гостям виявилося достатньо, аби в заключній чверті спокійно контролювати поєдинок та довести його до четвертої в сезоні перемоги. Одесити натомість зазнали дев’ятої поразки.

Одеса наступний поєдинок грає 18 листопада вдома проти Будівельника. Тернопіль наступного дня гратиме вдома проти Миколаєва.

Одеса – Тернопіль – 62:72 (16:22, 15:12, 11:27, 20:11)

Миколаїв – Прометей

Прометей розгромив Миколаїв в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Прометей з самого початку матчу захопив ініціативу. Свіжість гостей стала важливим фактором. Команда Ронена Гінзбурга в п’ятницю не грала матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose, в той час як Миколаїв зустрічався з Запоріжжям. Д’Анджело Гаррісон дуже швидко досягнув двозначної позначки в графі результативності і організував потужний ривок гостей.

Гінзбург уже в середині другої чверті задіяв на майданчику всіх доступних в заявці виконавців, що ніяким чином не змінило картину гри. Миколаїв поступався супернику за усіма статистичними показниками, крім підбирань. У першій половині в команди Арніса Вецвагарса були особливо великі проблеми з реалізацією 7/31 (22%) з гри проти 15/30 (50%) у Прометея.

По суті, після першої половини інтриги в матчі не існувало. Прометей спокійно втримував перевагу близько 30 очок, хоча Миколаїв час від часу організовував ривки. Господарі покращили точність кидків, але ситуація з втратами була критичною.

Прометей здобув дванадцяту поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose і впевнено лідирує в турнірній таблиці.

Миколаїв наступний поєдинок зіграє в гостях 19 листопада проти Тернополя. Прометей 16 листопада на виїзді зустрінеться з Кривбасом.

Миколаїв – Прометей 55:89 (9:21, 9:27, 17:19, 20:22)

Миколаїв: Радунич 9, Ніксон 6о + 5пд, Барніс 6, Волкер 5о + 5пд, Заплотинський 4 – старт; Деніел 10, Дубоненко 6, Тіщенко 4о + 6пд, Кожемякін 4, Хохоник 1, Лук’ян.

Прометей: Харрісон 20, Білан 12о + 7пд, Кеннеді 6, Сидоров 4о + 5пр, Липовий – старт; Доу 18о + 8пд, Лукашов 10, Мішула 9. Петров 7, Беликов 3.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в Києві "Будівельник" обіграв "Харківські Соколи" ( 80:71 ), а "Черкаські Мавпи" поступилися вдома "Дніпру" ( 83:90 ).