25-та перемога "Будівельника", несподівана осічка "Київ-Баскета": результати Суперліги 17 березня

3 хвилини
4,2 т.
25-та перемога 'Будівельника', несподівана осічка 'Київ-Баскета': результати Суперліги 17 березня

Київський "Будівельник" здобув 25-ту перемогу поспіль, здолавши в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги "Черкаські Мавпи".

Черкасці не відпускали лідера чемпіонату протягом трьох чвертей, однак у заключній десятихвилинці команда Дмитра Забірченка зробила вирішальний ривок, завдяки якому отримала перевагу з переконливим рахунком.

В цій грі кияни мали кращі кидкові показники, як з середньої так і з дальньої дистанції, а також домінували на підбираннях, отримавши солідну перевагу за очками в фарбі. Також господарі набрали значно більше за суперника очок другого шансу. "Будівельник" виграв четверту чверть з рахунком 27:11 і здобув перемогу з рахунком 91:70.

Найкращим гравцем матчу став форвард киян Володимир Конєв, в активі якого 17 очок, 10 підбирань, 3 передачі, 2 перехоплення та 1 блок-шот (РЕ 25).

Кияни продовжать київський бабл 17 березня матчем проти "Прикарпаття-Говерли", а "Мавпи" в цей же день гратимуть проти "Запоріжжя".

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Gymmaxx, Київ

"Будівельник" – "Черкаські Мавпи" 91:70 (16:13, 22:21, 26:25, 27:11)

В іншому матчі 17 березня "Запоріжжя" здобуло перемогу над "Старим Луцьком" 71:62. Запоріжці краще почали матч, використовуючи помилки суперника, і вже в першій чверті заробили перевагу +9. Втім, до кінця чверті "Старий Луцьк" скоротив відставання до 3 очок, а в наступній десятихвилинці вийшов вперед.

До середини третьої чверті на майданчику була рівна боротьба, але далі ще один вдалий відрізок "Запоріжжя" приніс їм перевагу 12 очок. "Старий Луцьк" знову відігрався, використавши проблеми суперника з реалізацією і за 6:40 до кінця матчу лучани вийшли вперед.

Втім, в потрібний момент "Запоріжжя" повернуло собі перевагу, зробило ривок 11:0, що дозволило їм спокійно довести гру до перемоги.

"Запоріжжя" вперше в сезоні обіграло "Старий Луцьк", здобули всього третю перемогу в сезону і перервали серію з 11 поразок поспіль.

"Запоріжжя" – "Старий Луцьк" 71:62 (19:16, 15:15, 19:13, 18:18)

В свою чергу "Київ-Баскет" зазнав поразки від "Політехніки-Галичини" 67:75 у Львові. Після рівного початку гри, у другій чверті "Політехніка-Галичина" створила собі перший відрив +9, але перед великою перервою "Київ-Баскет" майже все відіграв, а на початку третьої чверті на деякий момент вийшов вперед.

В кінцівці третьої чверті "Політехніці-Галичині" знову вдалось піти у відрив, на цей раз зробивши собі заділ +13, але кияни знову зуміли повернутись до гри – за 2:20 до кінця після проходу Кінгсбі рахунок став 66:63 на користь львів’ян.

В цей момент гру на себе взяв Михайло Горобченко, який по ходу гри був кращим в своїй команді, і у важливий момент спершу набрав 2 очки, далі забив дальній кидок, після чого ще й реалізував два штрафних. Кияни на це відповіли лише двома точними штрафними Заплотинського, але це не завадило Політехніці-Галичині довести матч до перемоги.

Найрезультативнішим в матчі став Михайло Горобченко з 24 очками, до яких він додав 9 підбирань, 5 передач та 5 перехоплень. РЕ 33. Підтримав його Юрій Крамар з 18 очками. У киян 19 очок набрав Ігор Дубоненко.

"Київ-Баскет" зазнав 8 поразки в сезоні в 26 матчах, залишаючись поки на другому місці. "Політехніка-Галичина" йде п’ятою з 14 перемогами в 26 матчах.

"Київ-Баскет" – "Політехніка-Галичина" 67:75 (18:20, 13:15, 16:21, 20:19)

В заключному матчі дня "Дніпро"  здолав у столичному GymMaxx "Прикарпаття-Говерлу". Команда Володимира Коваля виграла всі чверті окремо і лідирувала протягом всієї ігрової дистанції. "Дніпро" переважав суперника на підбираннях, краще рухав м’яч та мав кращий відсоток реалізації кидків із гри. Дніпряни продемонстрували якісний захист та використали свої сильні сторони в атаці, вигравши матч із рахунком 81:52.

Найкращим гравцем матчу став форвард "Дніпра" Станіслав Тимофеєнко, який набрав 15 очок, 11 підбирань та 5 передач (РЕ 21).

"Дніпро" всуху виграв сезонну серію в команди з Івано-Франківська. Свій наступний матч дніпряни зіграють 18 березня проти "Старого Луцька", а "Прикарпаття-Говерла" в цей же день протистоятиме "Будівельнику".

"Дніпро" – "Прикарпаття-Говерла" 81:52 (17:14, 18:10, 26:15, 20:13)

Як повідомляв OBOZREVATEL, столичний "Київ-Баскет" обіграв прямого конкурента за "срібло" в Суперлізі.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!