"Дніпро" завдав ключової поразки "Київ-Баскету": результати Суперліги 7 квітня

4 хвилини
8,7 т.
'Дніпро' завдав ключової поразки 'Київ-Баскету': результати Суперліги 7 квітня

Київський "Будівельник" здобув перемогу в домашньому матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши на паркеті столичного GymMaxx "Політехніку-Галичину" з рахунком 89:73.

Команда Дмитра Забірченка виграла кожну окрему чверть та контролювала гру. Кияни мали перевагу за очками в фарбі, очками після втрат та у швидкому нападі. Столичний клуб довів статус фаворита в цьому матчі та вчетверте в сезоні здолав "Політехніку-Галичину".

Найкращим гравцем матчу став розігруючий "Будівельника" Павло Буренко, в активі якого 17 очок, 7 передач, 5 підбирань та 2 перехоплення (РЕ 28).

Наступний матч кияни зіграють в заключному баблі сезону Суперліги проти БІПИ, а "Політехніка-Галичина" протистоятиме "Дніпру".

Чоловіча Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, GymMaxx

"Політехніка-Галичина" – "Будівельник" 73:89 (20:25, 14:19, 23:26, 16:19)

В іншому матчі дня в столиці БІПА-Збірна Одеської області здобула перемогу над "Запоріжжям" 61:54. Запоріжці, які в цьому сезоні виграли всього три матчі, дали серйозний бій одному з претендентів на медалі.

Першу чверть "Запоріжжя" виграло 22:18, другу хоча залишилась за собою одесити, але підсумковий рахунок після першої половини був за "Запоріжжям" – 34:32.

В третій чверті БІПА все ж таки вийшла вперед, в першу чергу завдяки більш точним триочковим, але "Запоріжжя" трималось на невеликій дистанції, майже до останнього залишаючи інтригу в матчі. За хвилину до кінця БІПА вигравала всього 5 очок, але одесити більш сконцентровано провели кінцівку і втримали перемогу.

БІПА завдяки перемозі залишила себе в гонці за медалі і 8 квітня зіграє з "Будівельником". Найрезультативнішим у одеситів став Олександр Рябчук, який набрав 15 очок.

У "Запоріжжя" більше інших набрав очок Роман Морозов – 16 балів. Він залишається кращим скорером Суперліги за загальною кількістю очок, являючись головним претендентом на нагороду імені Сальнікова.

БІПА – "Запоріжжя" 61:54 (18:22, 14:12, 19:13, 10:7)

Тим часом в Івано-Франківську "Черкаські Мавпи" обіграли "Старий Луцьк-Університет" з рахунком 74:67. Це була близька гра, протягом якої лідер змінювався неодноразово.

Вирішальною стала четверта чверть, в яку команди входили за рівного рахунку, а краще завершальну частину гри провели саме черкасці, які виграли десятихвилинку 25:18 та здобули перемогу.

"Мавпи" мали перевагу за очками після втрат суперника та за очками у швидкому нападі, а результативна гра Бі Джея Максвелла, зокрема на фінішній прямій матчу, допомогла черкасцям досягти успіху.

Максвелл став найкращим гравцем матчу, набравши 26 очок, 5 підбирань, 5 передач та 4 перехоплення (РЕ 28). У складі команди з Луцька варто відзначити капітана Володимира Коцька, у якого 26 очок, 8 підбирань та 3 передачі в активі.

Тож "Черкаські Мавпи" стали першою командою, яка завершила сезон Суперліги. Показавши результат у 9 перемог та 23 поразки, черкасці посіли 7 місце в турнірній таблиці. "Старий Луцьк" свою останню гру в сезоні зіграє 8 квітня проти господарів баблу "Прикарпаття-Говерли".

Івано-Франківськ, манеж КФВ

"Черкаські Мавпи" – "Старий Луцьк-Університет" 74:67 (12:18, 21:12, 16:19, 25:18)

Ігровий день 7 квітня завершився битвою "Київ-Баскета" та "Дніпра" у столиці. Команди разом з БІПОЮ підходили з однаковою кількістю очок перед останнім баблом.

Перша половина гри пройшла при мінімальній перевазі "Дніпра", який майже постійно був попереду, хоча кияни не відпускали суперника більш ніж на 7-8 очок. На велику перерву команди пішли за рахунку 34:37 на користь "Дніпра".

Перерва між другою та третьою чвертю затянулась на додаткові 30 хвилин через повітряну тривогу, але суттєво це не вплинуло на хід гри – після відновлення матчу "Київ-Баскет" на деякий момент вийшов вперед, але далі "Дніпро" повернув собі перевагу, виграючи перед останньою десятихвилинкою 53:49.

В середині четвертої чверті "Дніпро", який до цього був попереду на 4-5 очок, збільшив свою перевагу до 9 очок, що змусило "Київ-Баскет" поспішати і виконувати десь непідготовлені кидки. Влучності це не додало, зате "Дніпро", реалізовуючи свої моменти, за дві хвилини до кінця вів вже максимальні в матчі 12 балів, а в підсумку виграв 81:65.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Максим Закурдаєв у "Дніпра" з 27 очками та Даня Кінгсбі з 24 балами у "Київ-Баскета".

Перемога в матчі дозволяє "Дніпру" залишити "Київ-Баскет" позаду в боротьбі за срібло – у "Дніпра" та БІПИ тепер 52 очки, у "Київ-Баскета" – 51. В сезонній серії команди обмінялись двома перемогами, але по різниці м’ячів перевага в особистих зустрічах у "Дніпра".

8 квітня "Київ-Баскет" зіграє з Запоріжжям, а "Дніпро" зустрінеться з "Політехнікою-Галичиною".

Київ, GYMMAXX Арена

"Київ-Баскет" – "Дніпро" 65:81 (16:19, 18:18, 15:16, 16:28)

Як повідомляв OBOZREVATEL, захисник збірної України Святослав Михайлюк провів найкращий матч в кар'єрі в НБА.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!