Українець Михайлюк провів найкращий матч у кар'єрі в НБА, встановивши рекорд

12,8 т.

Український захисник "Шарлотт" Святослав Михайлюк набрав 26 очок у матчі проти "Торонто" у регулярному чемпіонаті Національної баскетбольної асоціації. Для лідера збірної України це стало кар'єрним рекордом у НБА.

25-річний вихованець школи "Черкаських Мавп" видав блискучу гру, незважаючи на поразку своєї команди 108:128. Українець вийшов у стартовому складі та провів на паркеті 33 хвилини.

За поєдинок Свят закинув 5 з 8 двоочкових та 5 з 9 триочкових та один штрафний. Також на рахунку нашого співвітчизника 4 підбирання, 5 передач та 2 перехоплення. У пасиві Свята три втрати.

Святослав Михайлюк

У своєму минулому поєдинку наш баскетболіст встановив рекорд сезону за проведеним часом на паркеті (36 хвилин). До цього рекордом було 30 хвилин у матчі проти "Нью-Орлеана".

Зазначимо, що 16 лютого Свят встановив особистий рекорд результативності сезону, набравши проти "Пелікансу" 15 очок.

11 лютого Михайлюк став частиною обміну між "Портлендом", "Філадельфією" та "Шарлотт" – у "Портленд" перейшов Матісс Тайбулл, до "Філадельфії" Джейлен Макденіелс, а український гравець вирушив до "Шарлотт".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!