Сенсаційна поразка "Київ-Баскета": результати Суперліги Паріматч 11 лютого

6,9 т.
'Черкаські Мавпи' - 'Запоріжжя'

У четвер, 11 лютого, в чемпіонаті України з баскетболу було зіграно чергові три поєдинки в Суперлізі Паріматч.

"Черкаські Мавпи" здобули несподівану перемогу над "Київ-Баскетом" (79:56), "Одеса" в Кам'янському поступилася "Прометею" (73:91), "Будівельник" розгромив "Харківських Соколів" (112:45), а "Дніпро" на останніх секундах вирвав перемогу у "Тернополя" (82:81).

У матчі "Дніпро" – "Тернопіль" суперники без зайвої адаптації одразу поринули на повних швидкостях у "зарубу". Стрімкі прориви під кільце комбінували з дальніми кидками. Успішнішими на початку зустрічі були тернопільці. Кольченко з Кальніченком реалізували на двох чотири з п`яти загальнокомандних триочкових. Відтак стартову чверть баскетболісти Дмитра Забірченка виграли в 11 очок.

Та вже з початком другої 10-хвилинки дніпряни повністю змінили перебіг боротьби. Щільним захистом повністю перекрили кисень супернику, впевнено відігруючи відставання. Як результат – на велику перерву Дніпро вже мав 6 очок переваги.

Дніпро – Тернопіль

За першу половину дніпряни значно ефективніше атакували із середньої дистанції: 12/23 проти 6/16.

По перерві Тернопіль повернув інтригу, вирівнявши гру та перехопивши перевагу в рахунку. Заключну чверть суперники розпочинали майже за рівноваги.

Розв`язка настала на двох останніх хвилинах поєдинку. Гравці Дніпра були влучнішими в останніх атаках, тож вирвали перемогу з перевагою в один бал. Це вже 15-й виграний поєдинок дніпрян у чемпіонаті, який дозволив їм зміцнити другу позицію в турнірній таблиці.

Прометей — Одеса 91:73 (22:21, 27:11, 17:22, 25:19)

Прометей: Стефенс 17 + 11 підбирань, Липовий 12 + 6 підбирань + 3 передачі, Вон 10, Маєрс 4, Лукашов 5 + 7 передач — старт, Петров 12 + 5 підбирань + 3 передачі, Еванс 9 + 5 підбирань, Луценко 9 + 5 підбирань + 3 передачі, Сидоров 7, Беліков 6

Одеса: Новіков 14, Артамонов 12 + 8 передач, Кондраков 10, Блейлок 5 + 4 підбирання + 3 передачі, Браун 4 — старт, Прокопенко 10 + 11 підбирань, Давидюк 8 + 5 підбирань, Монді 6, Носков 4

У матчі "Київ-Баскета", ймовірно, столичні гравці не встигли відновитися після вкрай важливого поєдинку проти "Дніпра", який відбувся 10 лютого. Підопічні Айнарса Багатскіса провалили першу чверть. Вони набрали сім очок за перші три з половиною хвилини, а протягом наступних шести жодного разу не влучили в кільце і дозволили суперникам відірватися на 8 пунктів.

Друга десятихвилинка пройшла у затятій боротьбі. Команди обмінювалися точними влучаннями і закінчили чверть внічию. Після перерви здавалося, що "Київ-Баскет" починає розігруватися і зможе переломити перебіг зустрічі. Їм вдалося наблизитися до "Мавп", перевага яких перед вирішальним відрізком становила всього 5 очок.

Але четверта десятихвилинка стала по-справжньому дивовижною. Підопічні Максима Міхельсона точно і красиво завершували атаки, в той час як столичні баскетболісти постійно мазали і грали сумбурно під чужим кільцем. Як результат – впевнена перемога черкащан.

"Черкаські Мавпи" – "Київ-Баскет" 79:56 (18:10, 18:18, 18:21, 25:7)

"Будівельник" легко розібрався з другим складом "Соколів"

В іншому матчі "Будівельник" без шансів розгромив "Харківських Соколів", які грають другим складом через коронавірус і травми серед основних баскетболістів команди, з рахунком 112:45.

Старт ще одного поєдинку Суперліги Паріматч, який відбувся в так званому баблі в столиці України, несподівано вийшов досить рівним. Підопічні Рєнатаса Куріліонокаса нав'язали боротьбу своїм столичним конкурентам у першій половині першої чверті і в якийсь момент навіть захопили лідерство.

Наставник "Будівельника" швидко знайшов потрібні слова, після чого його гравці вийшли із зовсім іншим настроєм і закінчили першу десятихвилинку з перевагою в 14 очок. На велику перерву "будівельники" пішли, виграючи вже в 34 пункти.

Друга половина зустрічі по суті перетворилася на формальність, але кияни не збиралися зменшувати оберти і збільшили відрив до 59 очок перед заключним відрізком. В останні десять хвилин "Соколи" спочатку почали потроху скорочувати відставання, але "Будівельник" знову включився, вигравши і цю чверть.

"Будівельник" – "Харківські Соколи" 112:45 (27:13, 34:14, 33:8, 18:10)

"Будівельник": Кожем'якін (26 + 8 підбирань + 8 передач), Горбенко (19 + 13 підборів), Козлов (18 + 6 підбирань), Доне (16 + 8 підбирань + 8 передач), Девоу (15 + 10 підборів), Звонов (10), Джефферсон (6 + 5 підборів), Хижняк (2 + 6 підборів).

"Харківські Соколи": Бондаренко (18 + 5 підбирань), Мусієнко (10 + 8 підбирань), Іскандерів (6), Ларін (3), Костенко (3), Ройко (3), Мозуль (2), Люминарський, Фірсов.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому матчі "баблу" столичний клуб здобув непросту перемогу на "Черкаськими Мавпами", а "Соколи" розгромно поступилися "Тернополю".