"Київ-Баскет" переміг чемпіона України в Суперлізі Паріматч

Київ-Баскет – Дніпро

У чемпіонаті України в Суперлізі Паріматч у середу, 10 лютого, в так званому київському баблі на майданчику ДС "Венето" стартував черговий ігровий тиждень.

У головному матчі дня столичний "Київ-Баскет" переміг чинного чемпіона країни БК "Дніпро" – 86:73.

Підопічні Дениса Журавлєва з перших секунд захопили ініціативу і легко повели в рахунку. Перша чверть стала справжнім тріумфом дніпрян, однак закріпити свій успіх вони не змогли. Упевнені дії Владислава Коренюка спершу нівелювали всю перевагу суперників, а потім дали змогу "Київ-Баскету" вийти вперед.

Київ-Баскет - Дніпро

Розв'язка настала в четвертій чверті. "Дніпро" нічого не зміг зробити зі швидкими і точними київськими баскетболістами, поступившись у десятихвилинцi 14:26, а з нею і в матчі.

Гості не впоралась ні в захисті, ні в нападі у вирішальній чверті і зазнали другої в сезоні поразки від "Київ-Баскета". Команда Айнарса Багатскіса перемогла з рахунком 86:73, здобувши першу звитягу в домашньому баблі.

Зазначимо, що 10 лютого раніше було зіграно два матчі. "Будівельник" здобув третю перемогу поспіль у Суперлізі Паріматч, обігравши "Черкаських Мавп" із рахунком 88:80, а "Тернопіль" знищив другий склад "Харківських Соколів" (102:47).