БІПА впевнено обіграла "Говерлу", успіх "Старого Луцька": результати Суперліги 30 березня

2,3 т.
БІПА впевнено обіграла 'Говерлу', успіх 'Старого Луцька': результати Суперліги 30 березня

Одеська БІПА здобула перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши в черкаському баблі "Прикарпаття-Говерлу" з рахунком 69:48.

Найконкурентнішою вийшла перша чверть, в наступних перевага одеситів ставала все переконливішою. Команда з Івано-Франківська протягом всього матчу мала проблеми в атаці, а в четвертій десятихвилинці дозволила супернику відірватися на рекордну дистанцію.

Як результат БІПА, яка ще в першій чверті втратила через видалення бігмена Євгена Ткаченка, цей матч довела до перемоги, пройшовши бабл у Черкасах без поразок. "Говерла" всі три матчі в Черкасах програла.

MVP гри став центровий БІПИ Андрій Агафонов, в активі якого 16 очок, 8 передач, 6 підбирань та 2 перехоплення (РЕ 30).

Суперліга. Регулярний чемпіон

Черкаси, ПС "Будівельник"

БІПА – "Прикарпаття-Говерла" 69:48 (19:17, 14:7, 13:12, 23:12)

В іншому матчі дня "Старий Луцьк-Універсистет" здобув перемогу над "Політехнікою-Галичиною" з рахунком 87:76.

На початку матчі при агресивній грі "Політехніки-Галичини", гравці "Старого Луцька" десь поспішали, в результаті чого львів'яни повели +11, але далі гра вирівнялась і на початку другої чверті рахунок зрівнявся 23:23. Рівна друга десятихвилинка завершилась майже з рівним рахунком – 41:40 на користь "Старого Луцька" перед великою перервою, хоча за хвилину до кінця лучани вели +7.

Третя чверть вдалась краще "Старому Луцьку", який поступово збільшив свою перевагу до 10 очок. Попри намагання львів'ян повернути інтригу до матчу, гравці "Старого Луцька" втримали перемогу, яка стала лише шостою для них цього сезону.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Юрій Крамар, який приніс "Політехніці-Галичині" 20 очок. У переможців 18 очок у капітана Володимира Коцька, а Ілля Бедлінський до 16 очок додав 5 підбирань.

Поразка не вплинула на положенні команди Ярослава Зубрицького в таблиці, де "Політехніка-Галичина" впевнено йде п’ятою, а ось "Старий Луцьк" набрав 36 очок і у випадку поразки "Черкаських Мавп" від "Київ-Баскета" матиме с черкащанами рівну кількість очок перед останнім баблом у Івано-Франківску, де в очній зустрічі команди розіграють сьоме місце.

"Старий Луцьк" – "Політехніка-Галичина" 87:76 (20:23, 21:17, 22:13, 24:23)

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні "Будівельник", "Черкаські Мавпи" та "Київ-Баскет" здобули перемоги у Суперлізі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!