Перемоги "Черкаських Мавп" та "Будівельника". Результати Суперліги 29 березня

3 хвилини
2,3 т.
Суперліга

У чемпіонаті України з баскетболу в середу, 29 березня, було зіграно чергові поєдинки у чоловічій Суперлізі. "Черкаські Мавпи" на домашньому майданчику вдруге в сезоні обіграли "Політехніку-Галичину" ( 79:72 ), а "Будівельник" у Дніпрі здолав "Запоріжжя" ( 82:75 ). Раніше столичний "Київ-Баскет" розгромив "Прикарпаття-Говерлу" 83:43.

Черкаські Мавпи здобули перемогу в матчі домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги.

Команда Артема Сліпенчука лідирувала в рахунку протягом всього матчу — жодного очка переваги у львів’ян в цій грі не було. Команда Ярослава Зубрицького декілька разів наближалася до черкасців та зрівнювала рахунок, але кожного разу господарі відповідали своїм ривком. Тож останнє слово в цьому матчі було за Мавпами, які цього разу втримали перевагу та виграли за рахунком 79:72.

Потужний матч зіграв центровий господарів Сергій Скіра, в активі якого дабл-дабл — 21 очко, 13 підбирань та 4 блок-шота (РЕ 30).

В останньому матчі домашнього баблу Мавпи 30 березня зіграють проти Київ-Баскета, а львів’яни протистоятимуть Старому Луцьку.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Черкаси, ПС Будівельник

Політехніка-Галичина — Черкаські Мавпи 72:79 (15:29, 25:13, 16:17, 16:21)

Політехніка: Горобченко 22 + 5 підбирань + 5 передач, Бережний 21 + 5 підбирань - 4 втрати, Тіщенко 9 + 13 підбирань + 4 передачі - 4 втрати, Федчук 5, Крамар 2 — старт, Ожегов 6, Кич 4, Станішевський 3 + 7 підбирання, Бартоломеєв 0

Мавпи: Скіра 21 + 13 підбирань + 4 блок-шота, Максвелл 19 + 7 підбирання + 6 передач - 4 втрати, Липовцев 11, Кузнецов 10 + 5 перехоплень + 4 підбирання, Руслов 7 + 4 передачі — старт, Рід 11, Пошабля 0, Сорочан 0

Столичний Будівельник здобув непросту перемогу над Запоріжжям 82:75 в рамках дніпровського баблу чоловічої Суперліги.

Враховуючи, що грали чемпіон нинішнього сезоні і головний аутсайдер – інтриги в матчі не очікувалось. Це підтвердила перша чверть, яку Будівельник почав 9:0 і вигравав по ходу неї 12 очок. Втім, запоріжці поступово вирівняли гру, наблизились до суперника в рахунку, а наприкінці другої чверті навіть вийшли вперед, вигравши половину 35:34.

В третій чверті Запоріжжя продовжило грати на рівних з фаворитом, використовуючи відсутність у заявці Володимира Конєва і слабку гру в захисті Будівельника. Не вплинула на ситуацію і перерва через повітряну тривогу за 2 хвилини до кінця третьої чверті.Запоріжжя тримало інтригу майже до кінця – за 3 хвилини до кінця зустрічі рахунок був рівним 72:72, але Павло Буренко набрав 10 очок поспіль, тоді як Запоріжжя в цей момент не реалізувало жодної своєї атаки, тому в підсумку Будівельник спокійно довів матч до перемоги.

Кращим гравцем матчу став Буренко, у якого в активі 33 очки, 5 підбирань та 6 передач. РЕ 33. Дабл-дабл оформили Сергій Приймак та Максим Сандул. У Запоріжжя 26 очок набрав Роман Морозов, який реалізував 10 з 11 штрафних. Цікаво, що у Будівельника за весь матч було всього 11 штрафних, з яких кияни реалізували 9.

Дніпро, СК “Шиннік"

Запоріжжя — Будівельник 75:82 (14:20, 21:14, 24:27, 16:21)

Запоріжжя: Буц 16 + 10 підбирань, Биков 17 + 5 підбирань, Ледньов 4 + 6 підбирань, Морозов 26 + 5 підбирань, Тельчаров 9 – старт; Покоєнко 3 + 5 передач, Кліманов 0, Дмитренко 0

Будівельник: Зайцев 8, Кабанов 2, Приймак 15 + 10 підбирань, Буренко 33 + 5 підбирань + 6 передач, Сандул 11 + 15 підбирань – старт; Кольченко 7 + 6 передач, Сафонов 5, Хохоник 1, Нікітін 0, Хижняк 0