Чоловіча збірна України яскраво стартувала в кваліфікації Євробаскету 3х3

18,1 т.
Збірна України з баскетболу 3х3

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3, яка фінішувала п'ятою на чемпіонаті світу переможно стартувала в кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи, який відбудеться 7-9 липня в Амстердамі.

Відео дня

"Синьо-жовта" команда в складі Станіслава Тимофієнко, Олександра Кобця, Дмитра Ліповцева і Максима Закурдаєва легко обіграли Ірландію - 21:7.

Весь поєдинок українські хлопці лідирували в рахунку, легко набираючи очки. Суперники нічого не могли вдіяти проти української захисту, в результаті чого наші хлопці набрали 21 очко за 2 хвилини до кінця основного часу, завершивши зустріч достроково.

pic.twitter.com/I98eDYGQtM

- Олена (@glabob)

24 червня 2017 р

Через кілька годин України проведе свій другий матч у групі проти господарів кваліфікації.

17:40 - 18:20 Півфінали

Нагадаємо, що відбірний турнір чемпіонату Європи в Андоррі триватиме 24-25 червня. У ньому виступлять 12 чоловічих збірних. Половина з них отримають путівки на чемпіонат Європи: переможці чвертьфіналу кваліфікації та два переможці серед невдах 1/4 фіналу. У чвертьфінал виходять дві кращі команди з групи.

Читайте: Українка стала найкращим снайпером Кубка світу з баскетболу 3х3, випередивши двох росіянок

Зазначимо, що на груповому етапі Кубка світу в Нанті наша команда виграла всі матчі: проти Шрі-Ланки, Польщі, Катару та Естонії, вийшовши в 1/4 фіналу з першого місця. У чвертьфіналі українці через суперечливого суддівства поступилися господарям.