Україна здобула розкішну перемогу на молодіжному Євробаскеті-2017

23,7 т.
збірна України з баскетболу

Молодіжна збірна України в розкішному стилі здобула дебютну перемогу на Євробаскеті-2017, який цими днями проходить на Криті. У матчі другого туру групового етапу "жовто-сині" у важкому матчі, проявивши характер, зломили опір латишів - 75:62.

Гра почалася вдало для підопічних Максима Міхельсона. Українці з перших секунд захопили ініціативу і пішли в міні-відрив. А успішна гра в захисті і класні попадання з дистанції лідера команди Святослава Михайлюка дозволили нашим у другій чверті здобути перевагу в 14 очок.

Читайте: Збірна України завоювала "бронзу" чемпіонату світу з баскетболу серед ветеранів

Можливо, цей момент дещо розслабив "жовто-синіх". Вони почали невиправдано багато помилятися, дозволивши супернику легко скоротити відставання. Перед четвертою чвертю Україна вела всього лише в три пункти.

Вирішальна чверть перетворилася на справжню драму. Нашим суперникам вдалося підібратися на відстань одного очка. що ще більше змусило нервувати українців. Вкрай вчасно в цей момент пішов кидок у Зотова, який в одному з моментів зробив фантастичне перехоплення і у відриві закинув найважливіші очки.

Наприкінці Михайлюк і Мусієнко остаточно добили суперника, закріпивши перевагу українців.

Латвія U-20 - Україна U-20 - 62:75 (21:31, 17:16, 15: 9, 9:19)

Латвія: Бірканс (15 + 8 передач + 4 втрати), Блумбергс (14 + 9 підборів), Хазнерс (10), Саулітіс (6 + 5 втрат), Берзіньш (6), Зотовс (3), Фейкнерс (2), Кох (3), Гутманіс (2 + 7 підборів + 2 перехоплення), Віскне (1)

Україна: Зотов (6 + 4 підбори + 2 перехоплення), Михайлюк (26 + 7 підборів + 4 втрати + 3 блок-шоти), Ткаченко (9 + 10 підборів), Павлов (4 + 6 підборів), Скапінцев (2 + 5 підборів) - старт; Мусієнко (12 + 5 підборів), Ватажок (6 + 3 перехоплення), Тиртишнік (5 + 5 перехоплень + 4 втрати), Антоненко (3), Ягодин (2)

Нагадаємо, напередодні наша команда драматично програла литовцям. Таблиця групи С нині має такий вигляд:

Як повідомляв "Обозреватель", Федерація баскетболу України ініціювала революцію у вітчизняному спорті, заручившись підтримкою Кабміну.