40-річна дружина Чапкіса з'явилася на похороні чоловіка
Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
![Молода дружина Чапкіса приїхала на похорон хореографа](https://i.obozrevatel.com/news/2021/6/14/image.jpg?size=1944x924)
Син відомого українського танцюриста Григорія Чапкіса Грег розповів, що дружина хореографа Міла також була присутня на похоронах. Жінка не любить публічності, тому вважає за краще уникати спілкування з журналістами.
Про це стало відомо кореспонденту OBOZREVATEL на церемонії прощання. Син Чапкіса, Грег, пояснив, що обраниця його батька весь час була поруч зі знаменитим маестро. Вона підтримувала чоловіка і доглядала за ним (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).
Григорій Чапкіс одружився на Мілі, яка виявилася молодшою за нього на 51 рік. Жінка є підприємницею, а також керує мережею магазинів прикрас.
Одного разу Чапкіс вирішив купити каблучку в одному з цих магазинів, де і зустрів свою майбутню дружину. Під час спілкування з продавцем танцюрист закашлявся, а директорка магазину Міла запропонувала йому таблетку.
У своїх інтерв'ю зірка неодноразово заявляв, що молода дружина була для нього величезною мотивацією і стимулом, який давав натхнення.
Нагадаємо, що церемонія прощання з українським танцюристом пройшла в національній філармонії в Києві. Попрощатися зі знаменитістю прийшли родичі, учні хореографа, а також кілька українських зірок. Чапкіса поховають на Байковому кладовищі.
Раніше OBOZREVATEL писав про те, що Володимир Зеленський приїхав на церемонію прощання з Чапкісом. Політик поклав квіти, висловив родичам артиста свої співчуття і незабаром виїхав.