"Всесвітнім автомобілем року" став Ioniq 5

14,0 т.
'Всесвітнім автомобілем року' став Ioniq 5

У Нью-Йорку названі переможці та призери конкурсу

На автосалоні в Нью-Йорку за традицією провели церемонію нагородження переможця щорічного конкурсу World Car of the Year ("Всесвітній автомобіль року"). Переможцем у головній номінації цього року став електричний кросовер Ioniq 5.

Про це повідомляє пресслужба організаторів. Крім головного призу, корейський кросовер став лауреатом ще двох престижних категорій – "Електромобіль року" та "Кращий дизайн".

Дітище корейських майстрів здобуло перемогу у запеклій боротьбі з такими конкурентами, як Ford Mustang Mach-E та Kia EV6, який посів друге місце. Переможець набрав 815 балів, а призери – 808 та 773 відповідно. У номінації "Електромобіль року" Ioniq 5 випередив німецькі Audi e-tron GT та Mercedes-Benz EQS. А категорії "Найкращий дизайн" конкуренцію моделі склали Audi e-tron GT та Kia EV6.

Крім головного призу, були названі переможці в інших номінаціях. Так, "Найкращим спорткаром року" журі визнало Audi e-tron GT, якому вдалося випередити BMW M3/M4, а також японський дует Toyota GR 86/Subaru BRZ.

У номінації "Найкращий автомобіль преміумкласу" перемога дісталася електричному Mercedes-Benz EQS, який зміг випередити кросовер BMW iX на 5 балів.

"Найкращим міським автомобілем" журі назвало Toyota Yaris Cross. Компактному кросоверу вдалося з перевагою лише 1 бал обійти німецький Opel Mokka. А третє місце у цій категорії посів Volkswagen Taigun.

Як повідомляв раніше OBOZREVATEL , в Україні "Автомобілем 2022 року" став Citroen С4, а перемогу в номінації "Кросовер року" здобув Hyundai Tucson.