С флагом Украины: известный телеведущий покорил самую высокую гору Европы

15,1 т.
С флагом Украины: известный телеведущий покорил самую высокую гору Европы

Известный в Украине телеведущий Александр Педан поднялся на пик Альп - гору Монблан, которая является самой высокой точкой Европы.

Об этом телеведущий написал у себя в Instagram. "Я все же совершил восхождение на самую высокую гору Европы, высотой 4810 м. Путешествие длилось 7 дней. Мы делали выход на высоту 3000 м с ночевкой, чтобы акклиматизироваться. На сам Монблан мы вышли из палаточного городка на высоте 3200 м в 2:00 ночи, и нам надо было преодолеть 1600 м вертикали", — рассказал Педан.

Фото: пресс-служба "Нового канала"
Видео дня
Фото: пресс-служба "Нового канала"

"Сначала мы с фонарями в течение 3-х часов буквально лезли вверх по скале, потом надели кошки и 6-ть часов топали по льдах. Последние несколько хребтов перед выходом на вершину особенно опасны - ты идешь по тропинке шириной 40 сантиметров, слева и справа — обрыв на километр вниз, а на высоте 4500м тебя уже качает от истощения и нехватки кислорода. Но я таки это сделал", — поделился телеведущий.

Педан піднявся на Монблан🤟⠀ ⠀ Я таки зробив зробив сходження на найвищу гору Європи, висотою 4810м. 🏔 ⠀ ⠀ Подорож тривала 7 днів. Ми робили вихід на висоту 3000м з ночівлею, щоб акліматизуватися. На сам Монблан ми вийшли з наметового містечка на висоті 3200м, о 2:00 ночі і нам треба було подолати 1600м вертикалі. ⠀ ⠀ Спочатку ми з ліхтарями у зв‘язці протягом 3-х годин буквально лізли вгору по скелі, потім взули кішки і 6-ть годин тупали по льоднику. Останні кілька хребтів перед виходом на вершину особливо небезпечні - ти йдеш по стежці завширшки 40 сантиметрів, зліва та справа обрив на кілометр вниз, а на висоті 4500м тебе вже хитає від виснаження і нестачі кисню. Але #педанможет і я таки це зробив! ⠀ ⠀ Ось фоточка з вершини з українським прапором і бонус - відео, яке я назвав #монбланзазчелендж #montblanc #montblanczazchallenge⠀ ⠀ Колись я побачив відео співачки Zaz на Монблані, щоправда, я думаю, що її з групою і контрабасом туди закинули на гелікоптері, а ми дійшли пішки з колонкою) Свайпайте праворуч ➡️ ⠀ ⠀ І на останок, пам‘ятайте, це сходження справжній Альпінізм, тут треба мати гарну фізичну підготовку, команду (їй респект)і правильне, спеціальне гірське спорядження, за це окремо дякую @blackdiamond_ukraine , інакше шансів вийти на гору у вас дууже небагато. ⠀ ⠀ Якщо ви десь напідпитку з кимось заб‘єтеся, що зробите сходження на гору, краще йдіть на Кіліманджаро), там і вище і легше підійматися. Всім ✌️і пам‘ятайте, гору підкорити неможна, на неї можна піднятися. ⠀ ⠀ Відео зі сходження є в мене у збережених, закладка "Монблан" #педанекстримал

Допис, поширений Oleksandr Pedan (@pedanos)

Как сообщал OBOZREVATEL, украинка Ирина Галай стала первой представительницей нашей страны, которой удалось покорить Эверест.