УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

XII Міжнародний Турнір зі спортивної гімнастики на "Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової"

1,6 т.
XII Міжнародний Турнір зі спортивної гімнастики на 'Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової'

30-31 березня 2013 року в Київському Палаці спорту відбудеться одне з найяскравіших спортивних змагань в Україні – Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики на "Кубок Олімпійської чемпіонки Стели Захарової". Організатор змагань – Міжнародний благодійний фонд "Спорт і діти".

Учасниками цьогорічного Турніру стануть спортсмени з більш ніж десяти країн світу – Росії, Білорусії, Литви, Ізраїлю, Франції, Бразилії, Японії та інших. Позмагатися за Кубок Стели Захарової приїде і російська гімнастка, Олімпійська чемпіонка Алія Мустафіна, яка складе серйозну конкуренцію українським спортсменкам.

Змагання гімнастів проводитимуться у багатоборстві, командній першості, а також у другий день змагань відбудеться фінал по спортивних снарядах. Всього буде розіграно 68 нагород.

Цього року, на відміну від попередніх, Турнір проходитиме два дні, а отже яскравих вражень буде вдвічі більше. До України учасники прибудуть і розпочнуть тренування 28 березня. Роз’їзд спортсменів заплановано на 1 квітня. Всього в Україні гімнасти пробудуть 5 днів, що свідчить про серйозний Міжнародний рівень проведення спортивного Турніру.

30 березня о 15:30 під час урочистого відкриття Турніру на "Кубок Стели Захарової" з концертною програмою виступлять:

  • колектив "Українські солов’ї"
  • гурт "Нексі"
  • шоу-балет "Fairy tale"
  • співачка Ольга Шаніс
  • співак Артем Кондратюк

Неперевершене шоу також представить легендарний Національний Академічний ансамбль танцю імені Павла Вірського.

Уперше Турнір був проведений в 2002 році і популярність змагань постійно зростає. У 2012 році "Кубок Стели Захарової" було внесено до календарного плану Державної служби молоді та спорту України, Міжнародної Федерації Гімнастики (ФІЖ) та Української Федерації Гімнастики.

"Кубок Стели Захарової" став унікальною можливістю для підготовки національної збірної України до найважливіших спортивних змагань Європи та світу.

Детальна інформація представлена на офіційному сайті Турніру http://www.stellazakharova.com.ua

Акредитація журналістів за телефонами 455 71 34/35, 0633509848 Та електронною адресою: [email protected]