УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Беккенбауэр поздравил Украину с удачным дебютом на ЧМ

Беккенбауэр поздравил Украину с удачным дебютом на ЧМ

На адресу президента національної федерації Григорія Суркіса та численної армії вітчизняних шанувальників футболу надійшов вітальний лист від голови Оргкомітету ЧС-2006 у Німеччині Франца Беккенбауера. У посланні, зокрема, йдеться про те, що Україна на найпрестижнішому футбольному форумі, дебютному для національної збірної, змогла досягти вагомого результату, взяла участь у створенні неповторної святкової атмосфери на німецькій землі.

Видео дня

Далі наводимо повний текст листа.

Шановний пане президенте Григорій Суркіс! Шановні футбольні вболівальники України!

Від себе й від імені Організаційного комітету ЧС-2006 хотів би попрощатися й побажати Вам особисто, тренерові Олегу Блохіну і його персоналу, всім членам Вашої делегації й, звичайно ж, Вашим уболівальникам усього найкращого.

Нам було дуже приємно приймати Вас у гостях тут, у Німеччині, на Кубку світу ФІФА 2006. Шкодую, що через брак вільного часу не мав можливості попрощатися з Вами особисто перед Вашим відльотом з Берліна. Зі спортивної точки зору, напевно, і Ваша федерація, і команда, і, безумовно, вболівальники сподівалися на більше від дебюту збірної Вашої молодої країни у фінальній частині Кубка світу ФІФА.

Проте Ваша збірна успішно подолала одну з найскладніших відбірних груп, стала першою європейською країною, що вийшла до фінальної частини Кубка світу в Німеччині 2006. Водночас Ви стали однієї із шести європейських команд, що ввійшли до вісімки кращих збірних світу. На мій погляд, Ви маєте всі підстави пишатися цими досягненнями, особливо зважаючи на те, що деякі Ваші гравці отримали травми перед стартом й під час турніру.

Ваша участь у чвертьфіналі, за підтримки активних і дисциплінованих фанів, стала чудовим внеском України у проведення цього турніру. Україна зіграла відчутну роль у створенні прекрасної атмосфери, що панує в Німеччині цього літа, зокрема в Потсдамі - місці розташування бази Вашої збірної.

Тож дозвольте подякувати Вам за все, що Ви подарували Кубкові cвіту ФІФА 2006, і побажати щасливої дороги. Особисто я ніколи не забуду ту надзвичайну гостинність, з якою нас приймали українські друзі в Києві наприкінці жовтня під час туру Оргкомітету країнами, що вийшли до фінальної частини Кубка світу.

Сподіваюся, що Вам й усім Вашим співвітчизникам, які побували на Кубку світу ФІФА в Німеччині 2006, справді вдалося відчути - це був час для придбання друзів.

З найкращими побажаннями

Франц Беккенбауер 2006 FIFA World Cup Germany Президент, Місцевий Організаційний комітет