"Хімік" прикро програв у баскетбольній Лізі чемпіонів

9,0 т.
БК Химик

Баскетбольний клуб "Хімік" програв в четвертому турі Ліги чемпіонів ФІБА фінськой "Катайї". Зустріч на паркеті Палацу спорту "Олімп" в Южному завершилася з рахунком 82:88.

Хід гри

Напередодні поєдинку южненці вважалися його фаворитами. Та гості з самого початку поставили подібні прогнози під великий сумнів. У дебюті зустрічі Джонсон та Маллінгс забезпечили гостям лідерство. Южненці біля трьох хвилин не могли влучити в кільце суперника. Натомість фіни досить вільно проривали захист южненців, зміцнюючи перевагу. Спалах активності від Цикалюка дозволив "Хіміку" звести до мінімуму відставання. Але загалом чверть залишилася в активі гостей.

У другій 10-хвилинці захист "Хіміка" все ще не став нездоланною перепоною для суперника. Поступово перевага гостей дійшла до 12 очок. Сміт встиг скоротити її до перерви на чотири очки.

По перерві хід гри кардинально не змінився. Та все ж "Хімік" став поступово скорочувати відставання. У южненців нарешті жорсткіше запрацював захист. Пішли кидки в Антипова. Після його чергового влучання різниця взагалі стала мінімальною – 46:47. Однак у заключній частині чверті господарі не справилися з Маллінгсом. То ж перед четвертою 10-хвилинкою "Хімік" відставав на 8 очок.

Заключну частину поєдинку "Хімік" спробував почати масованим тиском на суперника. Але кілька атак поспіль южненці не могли забити. Аж поки це не вдалося Сидорову з-за дуги. Але невезіння на цьому для господарів не закінчилося. Рябчук не забив наступні два штрафні. Сміт після нього реалізував лише другу спробу. Влучання Малдінгса знову зафіксувало різницю на позначці у 8 балів. Ніби друге дихання відкрилося в капітана фінів Ранніко – влучний триочковий і різниця уже 11 очок за 4 хвилини до сирени. Напевно, ключовий епізод заключної частини поєдинку стався хвилини за три до сирени. Джонсон двічі схибив зі штрафних. Сміт одразу завершив атаку триочковим. А от відповідь суперника южненці не змогли нейтралізувати. Здавалося б уже вигране підбирання в підсумку залишилося все ж за гостями. Кінг завершив епізод триочоквим. Різниця в мінус сім за дві хвилини часу. Відігратися "Хімік" так і не зміг.

"Хімік" (Україна) - "Катайа" (Фінляндія) - 82:88 (18:22, 13:17, 24:24, 27:25)

"Хімік": Сміт (26), Рябчук (4 + 3 перехоплення), Конєв (14 + 7 підбирань), Антипов (10 + 5 підбирань), Петров (19 + 9 підбирань + 4 передачі - 4 втрати) - старт; Цикалюк (4), Беджерано, Бєліков (2 + 6 підборів), Прокопенко, Сидоров (3)

"Катайа": Раннікко (18 + 7 передач), Маллінгс (23 + 8 підбирань + 7 передач + 3 перехоплення - 4 втрати), Уеслі (13 + 8 підбирань), Кінг (9), Джонсон (12 + 2 блок-шоти ) - старт; Макалайнен (3), Хуоліла (2), Сеппала, Бредлі (8 + 5 підбирань)

Читайте: "Черкаськи Мавпы" и "Химик" разыграли драму в Суперлиге Пари-Матч

Нагадаємо, що в третьому турі Ліги чемпіонів " Хімік" здобув першу перемогу в турнірі, обігравши на своєму майданчику "Венецію".

Свій наступний поєдинок чемпіони України проведуть 16 листопада проти румунської "Ораді".