Блог | Любовь Бурак (Дзвінка Торохтушко): Верующие МП прошли подготовку, сравнимую с коммунистическим террором

Верующие МП прошли подготовку, сравнимую с коммунистическим террором

За 30 лет тоталитарная секта, прикрывшись канонами православия, сформировалась, организовалась и расцвела. Плоды ее буйства на плодородной почве искреннего стремления маленьких украинцев веровать в единую, святую и апостольскую церковь, максимально приближаться ко спасению, жить праведно и получить награду на небесах, мы будем собирать еще долго.

Видео дня

Потому что...

Далі текст мовою оригіналу.

Це не церква повернулася в Україну після 70-ти років войовничого атеїзму. І зовсім не християнська спільнота утворилась для єднання вірян в дусі та істині.

Це воцерковлене КДБ відкрило свій філіал в Україні, прикрившись рясами, мітрами й хрестом, перейшло від атеїстичних репресій до підміни суті християнства, до викривлення вчення та нав'язування українцям кремлівських наративів.

За цілковитої підтримки держави. Так. Бо держава була в руках комуністів, яких обрав мудрий нарід.

Я не хочу писати всім відомі факти. Я лиш про те, що упродовж 30-ти років, декларуючи свободу слова та віросповідання, держава насправді посилено вживляла цю кремлівську інвазію в духовний простір, обдаровувала маєтностями і давала зелене світло на промивання мізків. І відверто закривала очі на антиукраїнську риторику й промосковську пропаганду.

В підсумку ми маємо тоталітарну секту, куровану ФСБ РФ та мільйони затурканих людей, які вміють правильно одягатись, замотуватись хустинами, істинно по-православному, перехреститись, пожертвувати останню гривню попові й готові йти, хоч в хрестовий похід, хоч куди завгодно за наказом того ж попа.

Але ці люди поняття зеленого не мають у чому ж суть християнської віри та де воно є, те спасіння душі. Їх цьому не вчили. Бо не для цього їх у громади збирали. Не для цього показували їм благолєпіє і все, що там їм показували. Не для науки про спасіння діяльність МП і зовсім не для того, щоб пояснювати сіромахам нюанси віри.

Це бізнес. І вишкіл. Плати й не думай. Не задавай питань, не шукай відповідей, змирися, скорися, Господь терпів і нам велів. І десятину не забудь - то святе. Дорого? Але ж православіє то істинне!

Ось такий бізнес: віряни несуть гроші попові, піп - благочинному, благочинний - єпископу, єпископ - обласному митрополиту, а той - О'Нутрію. А далі летять гроші, пожертвувані на молитву за мир з висот і спасіння душ наших...

На заводи оборонної промисловості росії вони летять. МП є акціонером багатьох таких підприємств. Це в Україні Новінский знищував заводи, а на росії церква знає, що найкращий захист - це напад.

А потім кулі та снаряди, оплачені довірливими українцями, повертаються в Україну.

Саме так - В Україну. В тіла захисників, мирних мешканців, дітей. Повертаються в тіла тих, хто оплатив їхнє виробництво.

І ось православні українці МП знову перед попом. З домовинами рідних. І рух грошей знову по колу...

Духовна сфера дуже чутлива, безперечно. Насправді - ні. Дух міцніший від матерії. Проте, лише тоді, коли людина набереться духу зізнатися, що помилялась.

На жаль, 30 років тотального пресингу і протиставленню реальності не так просто скинути з плечей та повимітати із закутків свідомості.

Вишкіл, який пройшли віряни МП, можна зрівняти хіба з комуністичним терором та повсюдним вивченням більшовицької маячні. Це десь на одному рівні праця ідеологів, пропагандистів, психологів та особістів.

Якщо нам вдасться зараз позбутися цієї секти, ми ще багато років чутимемо про благодать, благолєпіє, колєнопрєклонєніє, лобизаніє, просфорки за два двадцять та інші фантомні болі.

Але... Ну, таки ж пора покінчити з усіма видами колєнопрєклонєнія, ні?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...