Істерія через коронавірус: українці вже протестують проти Зеленського

Істерія через коронавірус: українці вже протестують проти Зеленського

Така істерична реакція українців на евакуйованих із китайського Уханю свідчить про недовіру до влади. Довгий час українцям бомбардують мізки розповідями про новий невідомий вірус, що хвороба смертельнонебезпечна. Потім президент виходить на прес-конференцію під час нападу на українські позиції в Золотому, присвячує цьому моменту 2 хв, а решту часу говорить саме про коронавірус. Звинувачує політичних опонентів в тому, що нібито це вони організовують протести, хоча тоді їх ще не було. І погрожує, що відвезе евакуйованих із Уханю до політичних опонентів в Конча-Заспу. Тим самим політик, який має на сьогоднішній день найбільший рейтинг довіри в країні дає зрозуміти, що хвороба небезпечніша за війну, обстріли і загибель під бомбами.

Видео дня

Уявляєте собі людину, яка ввечері дізнається, що українців ніхто не хоче, президент не хоче, опозиція не хоче, ніхто нічого не хоче і виявляється, що їх привезуть до мене. Почалася істерія, ініційована владою й інформаційною кампанією. Замість того, щоб поговорити з людьми про обстріли в Золотому, влада перекривалася коронавірусом, як більш важливою темою.

Але так про здорових людей не говорять, так говорять про хворих і звісно, що у суспільства склалося враження, що мова йде про хворих людей.

Другий момент – це недовіра до влади, як такої, і її компетентності. Люди не розуміють, які заходи були здійснені. Друге – а чи це карантин? Це ж не спеціалізовані лікарні, в яких є ізольовані бокси, де утримують людей в карантині, а вивозять в якісь санаторії. А ці санаторії придатні? І взагалі, чому людей не вивозили так довго? Американці вивезли своїх ще кілька тижнів тому!

І в цій ситуації люди розуміють, що вся відповідальність падає на маленького українця. Чому влада не може організувати нормальну інформаційну компанію, заспокоїти людей, що евакуйовані з Уханю здорові, заходи проведені. Але нічого подібного зроблено не було і ми хочемо, щоб люди не повставали і не лякалися.

Щось схоже було у Врадіївці, коли люди вже нікому не довіряли і почали вимагати у Януковича прибрати Захарченка. Нинішня влада має відзвітувати про заходи безпеки, про карантинні заходи і головне, знайти тих, хто затягнув повернення українців з Китаю, не організував їх розміщення вже в Україні. Це єдиний спосіб заспокоїти українців – продемонструвати компетентність, а не шукати винних.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...