Трешовий скандал із бразильцем: пощастило, що він "подався у монахи"

Трешовий скандал із бразильцем: пощастило, що він 'подався у монахи'

Трохи фейспалмив з очікування слідчих: зловили Лусваргі під посольством Бразилії, цивілізовано (підкреслюю), без побоїв чи принижень, привели в СБУ - і блт стоять півгодини з ним під дверима контори. Чекайте слідаків, поки ті дійдуть і будуть ламати голови, куди ж подіти найманця. Але оперативно ніхто з офісу СБУ не може цього зробити, хоча трансляції та кіпіш по ньому тривають уже кілька годин. Врешті вийшов начальник департаменту контррозвідки Олексій Петров та слідчий, нормально переговорили й забрали Лусваргі на допит, а Гітлянська (орнув) навіть подякувала присутнім).

Формально вся ця історія з походеньками Лусваргі Києвом - більше вина судів і унікальності ситуації (тягамотіна з визначенням підсудності, призначення підготовчого с/з у Павлоградському суді аж влітку; треш навколо правової ситуації з обміном) і прокуратури, але камон, обміном полонених займалась служба. Після зміни запобіжних заходів/вироків - усіма кандидатами на обмін з терористами опікувались співробітники СБУ.

Видео дня

І якщо у висновку Лусваргі таки не поїхав у окупований Донецьк по обміну - то не можна знімати із себе відповідальність за його подальшу участь та місце перебування. Паспорт хоч і забрали, але потенційно небезпечне тіло з досвідом бойових дій вільно пересувається столицею. Пощастило, що він упоротий ідіот й "подався у монахи", а не спробував когось зарізати. І поки в СБУ кивають на прокуратуру, а прокуратура - на суд, який призначив засідання аж на 6 червня (!!), Лусваргі з грудня тусив у монастирі. Й врешті маємо закономірний (про таку можливість говорили давно) трешовий скандал, пак гівна прилітає СБУ, хоча тут колективна відповідальність Павлоградського суду, прокуратури й контори.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.