УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Александр Савченко
Александр Савченко
Профессор, ректор МИБ

Блог | Симон Петлюра і євреї - боротьба, перемоги, поразки та зради

Симон Петлюра і євреї - боротьба, перемоги, поразки та зради

Я впевнений, через 10 років в Україні буде десятки пам'ятників С.Петлюрі і навіть П.Скоропадському, які разом з М.Грушевським в 1917-1921 рр. очолили боротьбу за незалежність України, але програли більшовицький Росії на чолі з Троцьким та Леніним.

Отже, за що і проти чого боровся Симон Петлюра:

- за незалежність України,

- за створення збройних сил України,

- проти російських загарбників,

- проти еврейських погромів,

- за українську націю на засадах гуманізму, демократії, толерантності до евреїв, поляків та інших націй.

С.Петлюра не переміг, він програв, але він не зрадив!

Читайте: Памятник Петлюре - это нравственный тупик и гуманитарная пропасть

В книжці "Антиукраїнець, або воля до боротьби, поразки чи зради" я показав, чому українці переважно програють. Між іншим і через недооцінку важливості стосунків з евреями! Отже, чому програв Симон Петлюра?

Почну з Павла Скоропадського. Під кінець свого правління Павло Скоропадський призначив на ключові посади української держави російських офіцерів, які не були агентами більшовиків, але відкрито ненавиділи Україну! Тут важко не провести паралель з сучасними подіями в Україні, коли (майже через 100 років) президент України В. Янукович призначив на ключові посади держави громадян і агентів Росії, які допомогли В. Путіну створити так звані ДНР і ЛНР та приєднати український Крим до Росії.

Читайте: Скільки коштує один українець, або Чому за українців воює Росія і Угорщина?

Останній лідер України Симон Петлюра на чолі Директорії вже не міг стримувати наступ все більш зорганізованих більшовиків. Проти централізованої української влади воювали не лише російські окупанти, але, на жаль, і українські комуністи та есери (боротьбисти), а також значна частина селянства, в тому числі, під проводом видатного українського анархіста отамана Нестора Махна, який контролював південь України. На жаль, переважна більшість селян тікала з української армії додому ділити землю, а інші підтримували більшовиків, які їм цю землю обіцяли віддати. Насправді, більшовики загнали українських селян в колгоспи (общини). Хто був проти, тих вбили — і вже на початку 20-х років організували в Україні голод.

Брак лідерства, хуторянство і розбрат — ці риси української нації не дозволили їй перемогти комуністичну Росію у боротьбі за незалежність. Звичайно, інші фактори також сприяли поразці України. Наприклад, в 1919–1921 роках лише Варшава була на боці України, інші країни по суті підтримували Росію. В такому зовнішньому середовищі виграти незалежність у Росії було просто неможливо. Тим більше, що більшовики з їх лідерами В. Леніним та Л. Троцьким лише за три роки з моменту жовтневого перевороту змогли організувати військово-репресивну державу, яка за допомогою нової комуністичної ідеології, терору, обману, а також потужної розвідки, яка мала своїх людей скрізь, — не лише вижила, але і знову захопила Україну.

Важливо додати, що більшовики у своїй дикунській боротьбі проти України масово застосовували єврейські погроми. На жаль, С. Петлюра не зміг припинити ці погроми на територіях УНР, які він контролював. Я вважаю поразкою С.Петлюри те, що він не зміг захистити євреїв під час погромів, які, ще раз підкреслю, організували більшовики Росії на території України. Такі погроми дуже нагадують знищення євреїв за часів Б. Хмельницького. Незалежність і погроми — несумісні явища. Так само, як несумісна незалежна Україна з сильною Росією без реальної підтримки Заходу.

Читайте: Чи є в Україні фінансова еліта, або Геноцид української інноваційної економіки

Дуже трагічні події відбувались з єврейським народом на території України під час Другої світової війни. Цитадель геноциду євреїв, який організували нацисти була у Києві, в Бабиному Яру, де було знищено 168 тис. євреїв. Українці переховували та рятували євреїв від німців, але серед українців знаходились і "хохли", які видавали євреїв та допомогли німцям їх убивати.

Систематичні ганебні вчинки здійснюють представники всіх націй, але лише ті, які практично унеможливлюють їх в майбутньому, стають успішними. Уроки ганебної поведінки малоосвічених, темних українців — "малоросів" та "хохлів" в Росії та СРСР по відношенню до євреїв за часів Хмельницького, Петлюри, та під час Другої світової війни мають бути добре засвоєні українською нацією, якщо вона хоче стати успішною. Чисельні агенти Кремля і провокатори будуть створювати і розпалювати міжнаціональні проблеми в Україні, навіть якщо їх нема! До цього українці мають бути готові…

Я визначив навіть критерій, за яким ту чи іншу країну Західної цивілізації можна вважати успішною. Критерій досить простий: коли в країну на постійне проживання приїжджає більше євреїв, ніж виїжджає — це означає, що країна успішна. Росія і СРСР, очевидно, не були успішними країнами ( звичайно не лише за цим критерієм). І тому вони розвалились. Україна має стати успішною, Тому я чекаю на повернення євреїв в Україну.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...