Причини професійного вигорання серед учасників бойових дій

Причини професійного вигорання серед учасників бойових дій

Емоційне вигоряння стає першочерговою проблемою в сучасному світі. Все більше людей починають відчувати суто психологічні перешкоди на шляху свого професійного розвитку.

Здавалося, роки навчання, первинної адаптації до професії, додаткового навчання й підвищення кваліфікації на різноманітних курсах та тренінгах повинні привести до кристалізації професійного інтересу. Однак, часто спостерігається зворотний ефект. Молоді, успішні, підготовлені люди емоційно вигорають, втрачають інтерес до професії. Серед учасників бойових дій ця проблема взагалі набирає катастрофічних масштабів.

Видео дня

Причини полягають в переоцінці цінностей, в формуванні іншого бачення себе й своєї професії. Спробуємо сформувати невеликий перелік таких причин:

1. Невиправдані особисті очікування. Якщо в момент повернення в мирне життя учасник бойових дій відчував зайві надії, які він покладав на професію (очікування фінансової та організаційної стабільності, доброзичливий колектив, лояльні клієнти й керівництво), то руйнування цих очікувань може стати причиною досить серйозної особистісної кризи.

2. Низька соціальна значимість праці. Якщо професія, до якої повертається колишній боєць, не має великої соціальної ролі, то це теж може призвести до серйозних переоцінок. Це особливо актуально після повернення з фронту.

3. Різка зміна виду діяльності. Поки учасник АТО був на фронті, в професії або в сфері, якою займалася його компанія, могли статися серйозні зміни. Якби ці зміни відбувалися поступово, то вони не мали б такого впливу. Але перебування людини поза межами робочого середовища протягом тривалого періоду робить ці зміни надто відчутними та різкими.

4. Особисті образи. Ця сфера виключно закрита. У стані нестабільності - таке часто буває після повернення з фронту - людина може бути більш уразливою. Навіть дорослі люди здатні відчувати образу. Тільки їхні образи, на відміну від дитячих, носять більш негативний характер. І, природно, це може позначитися на ставленні до роботи взагалі.

5. Особистісні або глобальні кризи. Загальна економічна нестабільність або особисті переживання можуть призводити до переоцінки системи цінностей, до переосмислення своєї ролі в професії й ролі професії в своєму житті.

Перелік цих причин може бути дуже довгим. Важливо розуміти, що всі вони можуть проявлятися під час адаптації до мирного життя. І в такий період їхній вплив може мати визначальний характер.

Загальні рекомендації:

1. Консультаційна допомога фахівців: психологів, психотерапевтів, коучів. Головне - знайти фахівця з високим професійним рівнем.

2. Уміння збалансувати навантаження. Якщо ваша робота пов'язана з інтелектуальним або емоційним навантаженням, то крім необхідності знизити ці види навантаження, потрібно ще додати фізичне навантаження. Як би парадоксально це не звучало, але іноді, щоб відновити баланс потрібно не прибирати, а додавати навантаження. Але обов'язково під наглядом фахівця.

3. Якісний відпочинок. Якщо ви працюєте в приміщенні, то відпочивати ви повинні на свіжому повітрі. Якщо ви працюєте з людьми, то відпочинок повинен бути пов'язаний з режимом тиші й повної відсутності спілкування з ким-небудь. Якщо ви працюєте інтелектуально, то відпочивати потрібно виконуючи фізичні вправи.

Валентин Кім, психолог Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...