Неужели защитники Украины не достойны первоочередной вакцинации?

Неужели защитники Украины не достойны первоочередной вакцинации?

У мене термінове, серйозне і офіційне питання, щодо вакцинації учасників бойових дій до Мінветеранів , Міністерство охорони здоров'я Україниі особисто до Юлії Лапутіної і Максима Степанова.

До 16 квітня існував наказ МОЗ № 443, який вносив зміни до дорожньої карти вакцинації від SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації від COVID-19 в 2020-2021 році, і згідно якого учасники бойових дій, ветерани війни з росією мали право на позачергову (точніше встановлену окремим порядком) вакцинацію. Що було виваженим, правильним і розумним державним рішенням.

Однак, на гарячій лінії МОЗ, мені повідомили, що наказ №443 більше не діє, а діє тепер наказ №745 від 16 квітня 2021 р. - з якого разом з позачерговою вакцинацією громадських діячів (що, в принципі - логічно) право на позачергову (встановлену окремим порядком) вакцинацію втратили і учасники бойових дій.

Неужели защитники Украины не достойны первоочередной вакцинации?

Прошу відповісти на питання:

1. Чи так це?

2. Якщо так - чим було мотивовано таке рішення?

3. Чи вважаєте ви, що люди, які неодноразово ризикували життям за державу Україна, захистили державу Україна, і дали можливість функціонувати всім державним органам, включно з МОЗ і Мінветом - не гідними першочергового захисту?

4. Чи вважають в керівництві держави, МОЗ та Мінвета, учасників бойових дій, ветеранів війни з росією людьми, що впливають на життєздатність держави? Тобто тими - кого треба захистити в першу чергу, щоб вони могли виконувати свої функції навіть в період епідемії.

Нагадую, що абсолютна більшість з них входить до Оперативного резерв першої і другої черги. І в разі повномасштабного російського вторгнення (про загрозу якого керівництво країни говорить кожен день) ці люди повинні будуть швидко стати до строю. І є головною надією на посиленні армії, і успішне відбиття агресії.

Тому, від життя і здоров'я цих людей безпосередньо залежить виконання функцій держави у критичній ситуації (включаючи програму вакцинації).

Чи вважає МОЗ, Мінвет, і інші органи, що відповідають за національну безпеку держави, це питання важливим?

Чи вони вживати заходів для усунення цієї помилки?

Прошу вважати це офіційним запитом від мене, Гліба Бабіча - як від учасника війни з росіей (2014-2019, шість ротацій).

А також від ГО Справа Громад, в складі якого сотні ветеранів україно-російської війни.

P.S. Прошу поширення, для придання максимального резонансу цьому питанню. Бо, на жаль, ФБ обмежує видимість дописів де згадані вакцини і ковід. І чекаю на ваши коментарі.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

УкраинаВакцинация в Украине и миреВакцина от коронавируса